Morbus Menieri

janík

aj ja som mal asi pred mesiacom takéto stavy(mne občas"hučí" v ľavom uchu),napínanie na vracanie ,vždy keď som chcel stáť,preto musím celý čas preležať 5-8 hod.Začalo to asi pred 15 rokmi, veľmi búrlivo-naraz som mal hnačku aj vracanie,teplota sa stridala so zimnicou a musel som ležať ( asi 2 hod.),lebo každá iná poloha má dráždila...Pretože sa mi to stalo v práci skončil u lekára.Medzi týmto prvým rázom a posledným som to mal cca 5-6x,postupne bez hnačik a neskôr i bez vracania.Sledujem to, no neviem prísť na to, čo to spôsobuje.Ukazuje to na zhruba tri miesta:
1,chrbtica-najmä krčna
2,pečeň-žlčník
3,brušné orgány-najmä žalúdok
Teraz,keď sa mi objavia prvé náznaky,ihned použijem akupunktúru na všetký tri uvedené miesta a po 5-8hod. som vyliečený.Ak odpozorujem ,kde je príčina,liečba bude cielená na tú oblasť a výsledok ,myslím bude dlhodobý.Z uvedeného vyplýva,že akupunktúra je tu účinná

Gaba

taky si myslím, že tyto problémy startuje dlouhodobě působící stres. Zatím jsem ale nenašla vysvětlen, proč přichází jednotlivé záchvaty. Ty jsou totiž (aspoň u mě)zcela nepravidelné - i v noci. Beru Tanakan. Betaserc mi to ještě zhoršil, protože mám nízký tlak.

boris

beriem lieky/iba v akutnom ststave/-na lepsie prekrvenie str. ucha.Odporúčam naučiť sa odbúrať stres-ma na tom svoj podieľ.