nastrelovanie nausnic

lucia anta24

ja uz mam nastrelene ale ja si myslim ze to mam dost na tesno ale takk neviem no ale je to pekne a neviem ci si to mam nechat zarast alebo nie a dat si znivu preoichnut no neviem ale asi sa to neoplati vyhadzovat dalsie peniaze a akka ma byt asi medzera medzi nausnicami pls poradte

Lulu250800

ja si to chcem dat ale mam len 10 rokov a bojim sa ze to velmi boli ale aj mama mi to nechce dovolit a neviete kde sa to da spravit v brezne mam sito dat prepichnut v 10 alebo mam pockat do nejkych 12 poradte ale chcem si dat len jednu dierku

Emiiii

ludia ja som uz mala minimalne 15 dierok v usiach.. aj v chrupke .. a vobec to neboli.. ked ty veberiete zarastie a nemate problem :D sak kym sme smaldi a sprosti

polepetko

Ahojte, vedeli by ste mi prosim poradit, kde v BA sa daju nastrelit nausnice? Najlepsie nieco, kde mate osobne skusenosti.. Kazdy tu pise nieco ine, ze - zlatnictvo, kozmeticka... ale uprimne - ja by som si to radsej dala urobit niekomu s lekarskym vzdelanim..

A este jedna blba otazka :-P

Po case - ked uz budu dierky zahojene a dam si nejake ine nausnice cez den - take vacsie.. tak potom, ked idem spat si tie nausnice vacsieho tvaru musim dat logicky dole.. a nezarastu mi za tu noc dierky? :-P Ci si tam mam dat na noc nejake mensie nausnice, co nebudu zavadziat?

Pytam sa asi blbo, ale este som nemala vobec dierky v usiach tak neviem :-))

chrupavka :D

zarucujem ze to neboli bola som si prednedavnom dat prestrelit chrupavku v pohode len par dni som nemohla spat na jednej strane :))) a mne kozmeticka povedala tocit sem tam a cistiit hlavne :)) a uz teraz rozmyslam nad druhym :))) takze baby nebojte sa :) vezmite kamosky nech vam dodaju silu :D:D a bude vsetko v pohode :))))))))

Karina

Boze moj... Jeden povie ze sa krutit ma, druhy ze nema..:) Kto sa potom v tom ma vyznat, mne zakazdym povedali, ze si mam nausnicu jemne pootocit sem tam...

Iveta Michael

Ja som si dala nastreliť náušnice ako 28-ročná a vtedy ma to trošku bolelo,ale o rok na to som si dala nastreliť ešte ďalšiu dierku ale už v inom zlatníctve / na Dunajskej, hneď za Tescom oproti pasáži,tam mi to urobili ešte lepšie a nebolelo ma to.Len sa s tým nesmie hýbať a krútiť,to mi lekár povedal.Až po nejakom čase.Naber odvahu a uvidíš že bude to stáť za to! :-)

Iveta Michael

karina nie! Náušnicou sa nemá v ušku točiť!
To nie je nutné,len sa nesmú vybrať také 3-4 týždne.Ja si ich vyberiem raz do mesiaca a vydezinfikujem alpou dierky aj náušnice.