dedičná reuma

Príspevok v téme: dedičná reuma
kikala

už od malička mám, vraj pri zmene počasia, lámavé bolesti v rukách, nohách, krížoch a často aj bolesti hlavy. Tieto bolesti musím tíšiť tabletkami. nedávno som zažila až neuveriteľnú bolesť v nohe, bolo to v noci, musela som vziať dve tabletky a kým zabrali celý čas som preplakala a triasla som sa napriek tomu že na bolesť som zvyknutá. mala som pocit ako by mi lámali nohu, sekali do nej sekerou. bolesť postupuje po končatine, väčšinou zdola nahor alebo naopak. tieto bolesti mali aj moja mama aj babka, je to normálne? nikoho iného s takými bolesťami nepoznám, nikdy som si nič nezlomila, nepoznáte nejaký alternatívny spôsob liečby?

Súvisiaci obsah

karioll

ojka
neni zac,ved mi to vratis niekedy
miarik
iste,kazdy si urobi ako uzna za vhodne.
za par rokov si spomen na moje rady

miarik

ojka
a zas, ako možeš byt na každého až tak nechutne mila a slušná?Ja beriem na vedomie svoje zdravie,o mna sa ty neboj.Takže mi priať nič nemusíš
karioll
co sa týka tych doplnov prírodnych tak radšej budem do seba pchať to ako nejaké tabletky s chemikaliami len preto aby ma neboleli rozne časti mojho tela.

ojka

miarik
nuž dakujem ti za oslovenie, aj ked neviem ako som si ho zaslužila, ak som sa ťa nejak dotkla, tak sa ospravedlnujem, ale reuma nie je vec na žartovanie. Určite teda vieš, čo robiť, teda aspon čo by si mal. Ja lekarov odporúčam, to je pravda, lebo už vela krat mi pomohlia isto aj ostatným, tak určite nesedím doma na zadku, ako si spomínal.
Prajem skoré uzdravenie

karioll

miarik
je ti mozem iba poradit,nic ine
tvoje vec ako s tym nalozis
co sa tyka ojky,podla toho co sem pise viem,ze je normalna
vysvetlil som ti cely problem aj liecbu.
za chvilu ti sem urcite zacnu pisat ludia ako je super pit moc,akupunkturu,kutik liecit usnym mazom,doporucovat vselijake doplnky a pod.mozno to je to co potrebujes

miarik

karioll sa jej nejak zastavas
keby som mal so vsetkym liezt do doktora tak moje prechodne bydlisko je asi nemocnica
takto som aspon doma medzi svojmi nech sa deje čo sa deje a nemusim sa stale napchavat tabletkami
takychto ludi zbozňujem,odporucaju len samich lekarov a urcite sami sedia doma na zadku

AdamKrt

Povedal by som, ze ak je zapal pri reume, ako povedal RNG, enzymaticka liecba by mohla pomoct. Napr. Wobenzym je protizapalovy a posobi aj na imunitu.

Na potieranie kolien sa vraj pouziva olej s chilli /obsahuje kapsaicin/
cs.wikipedia.org

Inak pri reume casto pomaha aj potieranie postihnuteho miesta kostihojom.

RNG:
na to rameno si si skusal davat kostihoj ?

karioll

miarik
este raz
reuma je zapalove ochorenie kosti,ktore treba liecit kortikoidmi,cim skor tym lepsie,ten zapal moze a zycajne aj prejde na iny organ,napriklad na srdce a ides do hoven.vedlajsie ucinky su velmi zle,ale ina liecba neexistuje

ojka je jedna z mala na tomto fore,ktorej rady by si mal pocuvat

miarik

ojka tak sa mi zda, že si totalna pi*a, ty nechapes co sa ti tu snazim povedat?Kazdemu tu vtieraš svoje nazory,niekedy by si mohla skludnit svoje odborne rady. Este na tom nie som tak zle, aby ma lekari ratovali.