dedičná reuma

Príspevok v téme: dedičná reuma
kikala

už od malička mám, vraj pri zmene počasia, lámavé bolesti v rukách, nohách, krížoch a často aj bolesti hlavy. Tieto bolesti musím tíšiť tabletkami. nedávno som zažila až neuveriteľnú bolesť v nohe, bolo to v noci, musela som vziať dve tabletky a kým zabrali celý čas som preplakala a triasla som sa napriek tomu že na bolesť som zvyknutá. mala som pocit ako by mi lámali nohu, sekali do nej sekerou. bolesť postupuje po končatine, väčšinou zdola nahor alebo naopak. tieto bolesti mali aj moja mama aj babka, je to normálne? nikoho iného s takými bolesťami nepoznám, nikdy som si nič nezlomila, nepoznáte nejaký alternatívny spôsob liečby?

Súvisiaci obsah

zaujimavost

karioll ja neviem teraz či som nepochopila ale som myslela ze napises aj nejake hodnoty
ale aj tak dakujem za ochotu

karioll2

zaujimavost
takze krvy obraz,ko-wbc,rbc,hgb,hct,mcv,mch,plt,neu,lym,mono,eoz,easo,neuabs,lymabs,monoabs,eozabs,easoabs.
dalsie je zo sera,cize s-alp,aplkost,alpcrev,alppec,ca,b2mg,rf,tsh,osteo,ctx,urea,krea,ast,alt,gmt,ld,ck,crp,ft4
dufam,ze ti to pomoze,drzim palce

karioll2

zaujimavost
do pol hodiny ti to napisem,dufam,ze tu budes,lebo admin mi maze prispevky,je toho dost vela a 2x sa mi to pisat nechce

miarik

karioll ojka
okej tak budem zit o 10 rokov menej
srdiecne sa ospravedlnujem aj vam madmuazel a aj tebe karioll
lepsie?Uz mate dusu na mieste???

karioll

nemozem najst tie vysledky,do konca tyzdna ti ich napisem,pre porovnanie.
ale ked ta bolia klby,tak musi nieco byt,logicky.pytal som sa na kyse.mocovu preto,ze ci sa ta nechyta dna