lietanie v tehotenstve, nikto nevie????

Príspevok v téme: lietanie v tehotenstve, nikto nevie????
bublik

zdravim, buduci tyzden (33tt) letim a spolocnost vyzaduje tzv "fit to fly" list - potvrdenie od lekara ze mozem letiet. lekar mi ho da, to uz mam dohodnute, ale teraz ma napadlo, asi mi to bude po slovensky nanic, bude mi to treba skor po anglicky, napisala by som si ho aj sama, no neviem ako presne by to malo vyzerat ci byt formulovane... ma s tym niekto skusenost prosim?? je to surne, potrebujem to mat napisane do stvrtka... a este nieco, nebudem mat kvoli tehotenstvu problemy s cestovnym poistenim? za odpovede dakujem!

bublik

zuziacik, to je ine, oni do 28tt nic nechcu, no potom uz hej, niektore spolocnosti po 32tt uz ani neberu na palubu, preto sa obavam...

bublik

no letim s ryanair kedze su najlacnejsi, obycajny, trojhodinovy let do skotska. list som nechcela prekladat, ale sama napisat a dat podpisat a opeciatkovat lekarovi. tehu knizku si beriem, to je samozrejme, aj lekar sa cudoval, vraj taky list este od neho nikto nechcel, no ked to pisu na stanke... a najhorsie je ze sa tam neda zavolat ani zamailovat, nemaju tam mailovy kontakt na pripadne otazky a cislo pre slovensko tam tiez nie je, tak sa o tom nemozem blizsie poinformovat. no list som stlkla dohromady, dam ho doktorovi podpisat aj v anglictine aj v slovencine, nech to nemusi pisat sam a malo by to byt to tiste ako keby to napisal on no nie? ved on aj tak sam nevie co sa tam pise... len sa bojim aby ma pustili na palubu. snad to bude v pohode, dakuje za reakcie.

zuziacik83

ja som letela tehotna sice v 23tt..ziadne od lekara som nic nemala a nik nic ani nechcel, poistena som bola standardne...neboj, dobre bude, len si vsetko pozistuj v prepravnych podmienkach...urcite si vezmi tehu knizku..asi zalezi aj kam letis, na aky dlhy let a s akou spolocnostou...

Aduliena

No ja si nemyslím, že to môžeš len tak sama preložiť, myslím, že to musí byť úradne, aj s pečiatkou, aby ti uverili.