pre Alternativu

Príspevok v téme: pre Alternativu
ivka_3

Prosim Alternativu, alebo kohokoľvek, kto pozna jej e-mail, aby mi ho napisal. Popripade, Alternativa, zaujalo ma, ked si pisala, ze Tvoj muz sa zbavil silneho potenia noh pomocou kineziologie. Mne sa potia velmi ruky a chcela by som to vyskusat. Mozes mi dat kontakt na toho, kto to vykonava? Odpoved mi mozes poslat aj na moj e-mail. Zaujimala by ma aj cena a informácie o tom, ako dlho trva tento "zakrok", ako dlho ucinkuje (ci sa potenie uz nevrati) a pod. Bola by som Ti velmi vdacna :)

alternativa

Ahoj Ivka, kineziologa si vyber v svojej blizkosti-je to pre Teba najjednoduchsie. Asi bude treba opakovanu navstevu. Ale hlavne zisti si referencie na neho. Mailom Ti poslem nejake info. Dlzka 1 sedenia u kineziologa je "podla potreby", tak 1-2 hod. Nie je to nic neprijemne, prirovnala by som to k sedeniu so psychologom spojenemu s lahkymi dotykmi kineziologa. Pocitaj s moznym navalovym uvolnenim emocii, napr. plac. Potenie sa mojmu muzovi nevratilo. Uz niekolko rokov je bez tohto neprijemneho problemiku.