Nadmerne ochlpenie - navsteva lekara?

Príspevok v téme: Nadmerne ochlpenie - navsteva lekara?
agni

ahojte. mohli by ste mi prosim pomoct, co mam robit? idem na preventivnu prehliadku k obvodnej lekarke a uvazujem ci jej mam o svojom probleme s nadmernym ochlpenim povedat...bol uz niekto s tym pri obvodnej? ako to riesi? odber krvi je potrebny? alebo to mam povedat koznej lekarke, ku ktorej chodim s akne? bola som na endokrinologii, ale s inym problem, ale nic nezistila...islo o obavy z nizkej cinnosti stitnej zkazy, ale som v tomto smere zdrava.dakujem za odpovede

diannnaaa

Ahojte. ja mám doma lasérový epilátor tento: -odkaz odstránený- a som s ním úplne spokojná ..- jasné že výsledky neuvidíte po týždni, ale chce to trpezlivosť, keďže to nie je také silné ako v salóne.. keby bolo tak by sa asi polovica žien kvôli kráse a hladkej pokožke dopálila))

lola2698

ja som chodila na laser , mala som 6 sedení, vydržalo mi to asi 3 mesiace, potom ochlpenie znova narastlo.. vrazila som do toho vela penazi a nic z toho :(

DayBreaksBel

ak to nemas zo stitnej zlazy je dost mozne ze mas hirzutizmus (ja to mam od puberty) alebo mozno virilizmus (oba sposobuje nadmerne mnozstvo hormonov androgenov)

palike134

no mam problem.. a preto som aj trosku viac obezny...a je to hlavne dosledkom stitnej zlazi... urcite s lekarom hodim o tom rec.. dik za info..;)

palike134

mam 17 a taktiez trpim nadmernym ochlpenim.. mam problem so stitnou zlazou..ochlpenie mam na chrbte rukach bruchu a hrudi..no pomaly vsade.. a dost ma to trapi a niekedy sa za to aj hambim..ja nwm co mam stym robit..premyslal som ze by som sa stym poradil so svojim lekarom.. a ci by neexistovali nejake lieky na to .. alebo ako som tu cital tym laserom.. nejaku inu cestu nepoznate?..
vopred dakujem

Sára.K.

ahojte. ja mam 13 rokov. a mam problemy so stitnou zlazou. mam tusim ze tu znizenu funkciu stitnej zlazy.. a problemy su tak ze mi rano ostavalo zle a ostala som slaba a teplo mi bolo.dalsie su ze mam namderne ochlpenie aj na bruchu na zadku a na stehnach... najviac ma trapi to na bruchu aj na zadku.. a teraz ked je leto este toto plavky a taak. no a este sa aj potim v podpazusi aj ked mi nie je teplo.. proste ked som doma takl nic som uplne sucha ale ked napriklad v skole pridem a uz mam mokre pazusky. :( teraz niekedy pojdem endokrinologicke o poteni jej poviem na 100% uz musim nabrat odvahu.. ale na to ochlpenie.. n neviem... nemate na to nejaku prirodnu luecbu? ja uzivam kazde rano na lacno euthryrox 25.ale vobec mi to stym ochlpenim a potenim nepomaha :( trochu pomaha na potenie a studena voda zo sprchy ale to len malo.. az mate nejaku liecbu prirodnu ale stravu to je jedno tak prosim napiste... dakujem pekne :)