Botulotoxín

holt

Všetci tu vypisujete o tom,aké chcete byť krásne a voňavé. Mňa zaujímajú skúsenosti s botulotoxinom, ktorý sa pichá ľu´dom na pomoc proti spasticite, napr. po ncmp.ak máte skúsenosť napíšte. Sú dôležitejšie veci u ľudí ako vráska na čele.Ďakujem

RNG

Botulotoxin je jeden z najvacsich jedov na svete.
V malych davkach sa pouzivana znicenie nervov(len docasne) z ktorych signaly sposobuju stahovanie svalov=vrasky.
Tak isto docasne umrtvi podpazusie a vylucovanie potu.
Vsetky tieto ucinky trvaju len niekolko mesiacov, lebo telo prislusne odumrete nervy nahradi druhymi.
Je to svinstvo, ze sa tento prudky jed povolil pouzivat na kozmeticke ucely. Na zachranu zivota a zdravie-to by som este pochopil, ale na vrasky?????

maaartheeen

POdla mna je BOTOX super vec, po jeho aplikacii mi vrasky nad nosom, okolo oci i z cela UPLNE zmizli, teraz som si ho nechal vpichnut aj do podpazusia proti poteniu sa...
Ziadne neziaduce ucinky...
jednoznacne odporúčam!!!!!

kwasnica

Ahojte, mam 28 a uvazujem o botulotoxine ako o prevencii vrasok-tvoria sa mi dost hlboke vrasky najma okolo ust ale taktiez tzv.stracie nozky.MOzete mi odporucit prosim kozmeticky ustav,pripadne lekara.Ako dlho je nevyhutne sa objednat?A kolko ma to fnancne postavi spat..?Dakujem za odpoved.

zlatica

plastic,nebola som u šarlatána,ale bola som v COSMED,s.r.o.v Apollo centrum.Sú tam seriozne lekárky,perfektný prístup.Dovolím si tvrdiť že ja som tam naozaj bola najstaršia.Všetko tam chodia skoro mladé baby,teda na botox.A ty ked si taký super odborník,prečo sem nenapíšeš normálne tvoje meno,ved sa nemáš za čo hanbiť,ved ty nie si šarlatán,no nie?

plastic

Je smutne ze ten kto Ti pichal botox Ta za tie prachy neinformoval dostatocne.Na mna sa mozu moji klienti obratit kedykolvek.
ad zloatica ak Ti nejaka doktorka tvrdi ze si mala prist ako 25 rocna trepe blbosti.
Botox sa pouziva na potlacenie zn.starnutia.Preto jeho pouzitie u 25 rocnej je velmi diskutabilne. Aj z tejto diskusie vidiet ze ludi sa nechaju osetrit od hociakeho sarlatana a potom placu. Ak chcete seriozne osetrenie kontaktujte ma : plast@post.sk

Petqo

silvusa: no pomaha proti poteniu, ale len docasne a na to ze ma ucinok len pol roka sa mi zda 14000 vela... a na dlane sa aplikuje vsade okrem brusiek prstov pretoze su velmi citlive a tie sa ptoom potia ovela viacej... a stoji to cca 12000Sk... no a vpichovanie dost boli...