aky melir do hnedych vlasov?

Príspevok v téme: aky melir do hnedych vlasov?
nicka254

Ahojte! Chcela by som vyskusat melir do mojich hnedych vlasov. Momentalne mam farbu na vlasy Loreal Casting creme gloss odtien Ledovy gastan, trosku mam vlasy chytene do cervena. Rozmyslala som nad jemnym melirom do zlata. Myslite ze by sa hodila farba od palette z radu golden gloss odtien zázvor alebo nugat?
hodim vam aj linky aby ste mali predstavu:
www.mujmultimarket.cz

www.palette.sk

www.palette.sk

dakujem :)

Majka1295

Dobrý deň, ja mám prirodzene hnede kučerave vlasy, a chcem sa opýtať či by sa mi hodil do nich biely melír :) ??? lebo mi prídu také nudné už .. predtým som mala celu hlavu na blond, bolo to pekne, len som už mala veľmi zničene vlasy tak som prešla na hnedo a nechávam si svoje

wevuska

Ahojte potrbovala by som poradit...mam bledohnedd vlásky s bledym melirom lenze sa my to nehodi a tak by som si chcela dat este tmavy cierny melir...myslite ze by sa mi to hodilo do mojich bledich vlaskov? :-D

peta123456

...zalezi, ako velmi mas hnede tie vlasy...ja ich mam svetlohnede, da sa povedat blond a na mne to vyzera prirodzene, skoro ani nie je vidiet, ze je to melir....splyva spolu dokopy a vyzera to, ako keby som sa ani nefarbila.... na tmavsich hnedych sa mi melir nepaci...

k.vieto.k

Ja si myslim ze aj medena ak mas trochu do cervena otien melir by bol fajn ,mam taky isty problrm ties rozmislam ci si dam alebo nedam a rozmislam nad zlatou, bronz, medena mam hnede vlasy

Egy

Ahojte chcela by som si urobit na vlasoch dva cervene pasiky ale newiem ze ci sa mi to hodi na bledo hnede vlasy.....vsetci mi hovoria ze ano ale iba jedna osoba hovori ze nie

molykey

ahojte.. chcem sa opytat.. mam hnede vlasy, nie svoje, ale farbene, chcela by som do toho biely melir, nie blon, myslite, ze to pojde??..potrebovala by som poradit... chcela by som nieco extravagantne a pritom nieco sexi a cool.. tak sa chcem opytat, ci ma nieko skusenosti s tym, a je spokojnyyyyy :o))