ked pred muzom, do ktoreho ste zalubena spominaju ineho chlapa?

Príspevok v téme: ked pred muzom, do ktoreho ste zalubena spominaju ineho chlapa?
fonica

Mam otazku. Predstavte si situaciu. Paci sa vam nejaky muz, mozno aj vy jemu, uz boli nejake flirty. Stojite povedzme na vlakovej stanici a cakate na vlak. Zhodou okolnosti ste tam vy, kamoska a on. Samozrejme, kamoska nevie o tom, ze on sa vam paci. On je vlastne cudzi clovek, ale stoji blizko pri vas. V tom vam kaomoska zacne hovorit o uplne inom chlapovi, s ktorym vas chce dat dokopy a o ktoreho vsak vy nemate zaujem. Ale, aby ste vzbudili pozornost toho muza vedla vas, co by ste jej odpovedali? Nic? Povedali by ste, ze mate zaujem, aby stojaci muz ziarlil? Povedali by ste nie, aby stojaci muz nebol odradeny od balenia vas? Alebo by ste nedali istu odpoved? Dakujem.

fonica

Chapem, vdaka. Ja som sa k tomu vlastne konkretne nevyjadrila, nevedela som, co povedat, ale nabuduce budem vediet.

sign

ja by som to zahrala skorej tak aby videl ze nemas az tak velky zaujem,ale na druhej strane nech vie ze zaujem o teba ma aj iny chlap nez len ten "na stanici". lebo ked zacnes basniť o inom henten druhy mozno strati chut.mozno. a mozno sa zacne viac snazit :D ale skorej by som povedala ze nemam nejaky velky zaujem,nie ze uplne ho odpisat ale chapes ako to myslim snad :D