Neustala chut? ?

Príspevok v téme: Neustala chut? ?
ounilia.

Mam taku otazku, mozno trosku divnu, ale ide o to, ze som zacala premyslat ci som narmalna, tak sa pytam :)
S priatelom sme spolu 2roky a skoro tolko dlho spolu aj spavame. Od zaciatku ma pritahuje rovnako, stale sa mi to s nim velmi paci.. Len niekedy rozmyslam nad tym, ci je normalne ako casto po nom tuzim. Myslim na to vzdy ked sme spolu sami, niekedy aj ked sme medzi ludmi, rozmyslam kedy uz budeme sami aby sme to mohli robit.
A aj popri tom, ze spolu spavame celkom casto, mam na to chut este aj ked som sama. A ustami by som mu to dokazala robit kazdy den, teda ak nenamieta tak to tak aj robim. Len uz neviem ci je to normalne, pretoze myslim na sex 10x tolko co on. Nikdy s tym nezacina on, pretoze na to nema ani prilezitost. A pritom vacsinou je to tak ze na to myslia viac oni nie?
Je to normalne? Niekedy si pripadam ako sibnuta, a obcas ma aj hneva ze mam na neho stale taku chut. Bola by som radsej keby po mne tuzil a musel on zacat aby ma dostal. Ale nikdy nevydrzim a zacnem ja :(

1nestasnik1

ach jaj maju to niektory stastie..ja mam manzelku a kym nezacnem ja tak ani by sme sa nemilovali...myslim na sex s nou stale ale mam pocit ze ona absolutne nie...tak sa len milujte...ja budem len na to mysliet

janekMY33

to je dobre ze mas chut tak casto ale pozor casom ho to prestane bavit nemala by si bit na neho velmi citovo viazana lebo to casom aj tak zle skonci muz ma zo zaciatku vstahu velku chut a casto na sex ale casom uz nie a to bude problem pre teba

ounilia.

Heinz-klátil
tak to je jasne ze na zaciatku to je ine ako neskor. My s priatelom sme to na zaciatku dokazali robit aj 5x za den :D:D
Ale teraz by som to uz tak nechcela ani ja.
Tak ti drzim palce aby si si taku "vysnivanu" nasiel
PS- hlavne nech je verna :)

Heinz-klátil

ounilia. 1-2 krat denne to bohato stačí :D
Za takú priateľku by som aj vraždil no 4-krát by som zvládal asi na začiatku, neskôr by mi stačilo raz alebo dva krát/den
tomu ver

ounilia.

no ja som sa par krat smiala s kamoskami ze co by dal za mna iny, keby som mu to chcela ustami robit kazdy den :D

MartinKE
tak zase ta tvoja priatelka je zrejme este viac nadrzana ako ja. Mne to staci raz-dva krat denne plus urobit jemu dobre, ale zase 4kola je aj na mna vela :)

januskaaa

ono sa to vravi,ze chalan po vacsine chce viacej...ale aj mi to mame tak...ale uz sa zacinam ovladat...a nechat to na nom :)