Ako co najrychlejsie zabudnut

Príspevok v téme: Ako co najrychlejsie zabudnut
jaruska

Dnes na 7mesacne vyrocie nasho chodenia mi dal kopacky.Chcem co najrychlejsie zabudnut a ist dalej.Ak mate niekto* to skoro kazdy *po rozchode trosku ma uteste.Mam neustale nutkanie mu zavolat.Este rano mi gratuloval k vyrociu.Pri rieseni otazky kam na silvestra som otvorila pandorinu skrinku.A uz mam toho dost.Nechcem navrat,ale ako sa zbavit zavislosti na jeho osobe?

sin

Cafte vsetci :) ...tak aby nas bolo viac, tak sa pridavam do vaseho klubu tych, co sa rozisli teraz na zimu ;) Len pre info...mam medzi 20 az 24rokov. Nechcem konkretizovat.
Veru....moj vstah s nou trval cca 6mesiacov a bol to najkrajsi vstah aky som kedy zazil! Miloval som ju! ...velmi moc. Bola perfektna. Chyby ktore mala mi VOBEC nevadili. Ani raz sme sa za tu dobu nepohadali. Proste to bolo dievca ktore mi sadlo. A este k tomu sa mi pacila velmi aj fyzicky. Vsetko bolo OK...krasne...bol som stastny. No a zrazu co sa stalo? Rozisla sa so mnou zo dna na den. Aaaale...ja to zvladam v pohodicke. Hovorim si, ze aj napriek skvelosti nasho vstahu pride este lepsia a pomoze mi zabudnut. Takze sa s tym velmi nezatazujem. Mam priatelov s ktorymi som casto a oni ma "liecia" :) Som vesely clovek plny ocakavania, ze co bude :) ...uz sa na tu buducu moc tesim. Teraz som este viac posilneny byvalim vstahom a budem si tak moje nove dievca viac vazit :P
Snazim sa rozchod zvladat a viete co? Ide mi to :)))))

crazynka:)

Ahoj jaruska, no zvlastne ze ti rano gratuluje v vyrociu a potom ti da kopacky. Smutne. Rozchody su tazke, velmi...hlavne ked toho druheho velmi lubime. Vtedy je zivot bez neho v tu prvu chvilu akoby nemozny. Ale chce to cas... vela casu, a ono to preboli. V buducnosti na teba isto caka nieco krasne. Drzim ti velmi palce aby to prebolelo a aby si bola to najstastejsie dievca pod slnkom.

sjella

hm, ja ta asi velmi neutesim.. totiz.. ja tomu vazne nerozumiem. vysvetlite mi eto niekto! nechodilki sme psolu ani pol roka ked sa so mnou rozisiel uz su tomu 4 mesiace a ja stale niesom OK!!!!! a to sme spolu neboli ani pol roka!!!!!!!!! Hm, ale to ta asi velmi neutesilo.. :-( hm, laska je svina. ale vies co? ono ma to troska poucilo.. takze aspon take pozitivum si z toho mozes vziat.. aj teba to cassom pouci a povies si, ze aj toto malo ymzsel.. ja ti moc moc drzim úpalce lebo presne viem ako sa citis.mne ked som na tom bola najhorsie, veôllmi pomohli kamarati.. naozaj. je to super liek.. I ked na to prestanes myslit len na chvilku ,ale aj to je nieco.. A este vies co je super? najst si nejaku aktivitku hociaku.. a pomoahat.. ja som chvilku chodila do detskeho domova a pocit, ze ta niekto potrebuje a ma ta rad (a deti to vedia davat krasne najavo, aj dochodcovia :)) ROBI CLOVEKU VELKU RADOST.. je jasne, ze pri akejkolvek cinnosti nanho budes mysliet, ale casom to najhorsie prejde.. ja som z toho najhorsieho vonku, ale stale vo mne nieco ostalo :-(((((

jana2

Ťažká otázka,je to problém.Jediná možnosť ako vyplniť prázdnotu je práca,práca,práca.Akákoľvek činnosť. A obnoviť stretnutia s kamoškami.A zintenzívniť vzťahy s členmi rodiny.
Ak si s rodičmi,pomáhaj mamine vypekať koláčiky,pusti si pri tom muzičku, počúvaj rádio,zažeň myšlienky na neho.

nepravidelny prispievatel

No musis si to prejst ako kazdy kto zazil rozchod. Je takze ked stratis osobu s ktoru si bola skoro kazdodenne a mali ste spolocne aktivity, hlavne sa nejako zamestnaj ci uz sportom, robotou, kamosmi.Drzim palce.