KAMARATI?! - vysvetli mi niekto jeho spravanie?

Príspevok v téme: KAMARATI?! - vysvetli mi niekto jeho spravanie?
minimay

ahojte ja viem ze kopa ludi riesi svoje problemy ... nuz a ja kedze si neviem dat s tym svojim rady ... tak by som vas poprosila ci mi niekto neobjasi spravanie mojho kamarata ... totizto on je moj problem
vsetko sa to zacalo na diskotejke ... potom sme si smskovali a kamaratka ma nahovorila nech sa s nim stretnem ... co zvycajne nerobim ... a urcite nerozbijam diskotejskove znamosti ... nuz ale boli sme spolu vonku a sadli sme si perfektne ... lenze on mal vtedy babu s ktorou sa rozisiel a odvtedy nema nikoho ... teda nikoho staleho ... viem ze on ju lubil ... ale kedze rozmysla velmi racionalne tak ze rozum mu povedal ze aby sa s nou rozisiel ...a totalne ju zboznuje aj jeho cela rodina ...
a problem je v tom ze pomotal aj mna ... mozno som len jedna z mnohych ... lenze nikdy mi to neda pocitit ... on je chalan co dokaze zaujat, uputat, pobavit, je rozumny ... a kedze je aky je ... tak som sa aj ja dala nachytat nim ... ale nie na dlho ... velmi casto som robila sceny za hluposti ... a on mi to vsetko toleroval vysvetlil a tak dalej ... pri jednej hadke mi povedal ze sme kamarati a ze nam to pekne klape a nechce ma stratit ... tak som si teda pvoedala ze fajn ... budme jeho kamaratka ... ale taka kamaratka ze este bude lutovat ze to navrhol ... tak teda odvtedy som mu anilen pusu nedala ... fakt netuzim byt kamaratka pre vsetko ... lenze vcera mi uz usi pilil s pusami ... a ze videl na mne ze tak isto chcem tu pusu ... a mal pravdu ... a povedal ze uz nabuduce nas nenecha cakat ... neviem co mam teraz spravit ... ako sa zachovat ... ja skutocne nechcem byt kamaratka pre vsetko ... a ak ma este takych kamaratok viac ... ja zacnem robit opat sceny ... a tam sa dostat nechcem ... a tiez o neho nechcem prist ... proste ciste zufalstvo a bezvychodiskova sytuacia

Savy

minimay, ked to tak citam, tak mi to trosku pripomina mna zpred par rokov....
tiez som poznala chalana, ktory sa rozisiel s babou (mojou kamoskou), ako jej kamoska sme chodili vsade spolu, do tej iste skoly (kde aj on). ja s tym chalanom sme ostali kamosi aj nadalej (pricom jeho byvala-moja kamoska az tak nie) V skole sme sa vydali stale, cez prestvaky atd. Aj po nejakych rokoch ju stale spominal (fakt kocka). Zacala sme travit s jeho partiou vikendy, padla aj pusa (niekedy dlhsia). Bol vtipny, paraaadne sa pozkaval : ) Tiez som si myslela, ze z toho nieco bude, ale potom som sa cez niekoho dopocula, ze nechce pokazit "kamaratsvto" mezdi nami....tiez ma to zarazilo. Neviedlo to k nijakemu vztahu.....myslim si, ze mozno aj ten tvoj sa len tak zabava (a verim, ze tebe sa to paci) len asi bohuzial to nevedie ku vztahu aky chces....asi sa boji, ze pride aj o teba ako prisiel o svoju byvalu.... Inac ako vies, ze ta nechce? hm?

Petuska B

jajka001 29.7.2009 22:42 nesúhlasím, prečo by sa kamoši nemohli bozkávať? Môžu v pohode aj kamošky :-)

niekto

ach jo zenske.... :P
skussa snim otvorene porozpravat (nie hadat ) nic mu nevicitaj a zisti na com si alebo ako to vidi on

tibike81

...škoda, že babám sa nedá rozkázať, alebo do nich nevidieť, a trvá im to večnosť, s neistým záverom.
len krátka situačka na margo tejto story, ale aspoň je fun :-DDD

minimay

v pohode ramirka ... ved ja si svoje hlupe postavenie v ktorom som sa ocitla uvedomujem ... hneva ma to ... doteraz som kazdeho mala ktoreho som chcela ... a ja viem ze on svoj byvalu lubil ... a pri nej bol dobry poslusny to viem ... kym sme sa nestretli na tej diskotejke ... a ekd lubil ju ... chcem aby aj mna ... len sa mi nedari ... je to deprimujuce ... skoda ze sa tym chlapom neda rozkazat

ramirka

minimay...on je podla mojho nazoru poriadny suknickar ,este nevybureny ...tot moj nazor...prepac napisem to tvrdo ale nestojis mu za to aby chcel s tebou vztah chce sa bavit a tym to uhladi ze chce byt kamarat a blaaa....poznam takych kopec...

minimay

ale hrozne uzasne dieta :o) ... on nechce byt so mnou ale nechce byt ani bezomna ... ja chcem bud s nim byt ... alebo ak s nim nebudme budem s nim aspon kamaratka ... ale to je tazke ked mi stale o pusinkach basni ... a vyhraza sa mi ze ma najblizsie zlomi a pusu mi da ... ani tak dobre ani tak ... ale zase ma to s nim bavi takto sa s nim dotahovat ... nikdy nie je nuda

minimay

mam 20 a on je o 4 roky starsi ... to len tak vyzera ze som sa dostala do vztahu takeho co vedu trinastrocny? :D ... mno nuz ... terza uz ked sme kamosi tak sa nebozkavame a ked sa spyta preco mu pusu nedam ... tak poviem ze preto lebo si mi nadiktoval ze sme kamosi ... jednoducho trucujem ... lenze sa nechcem vratit k tomu co uz bolo ... ak mam byt s nim ... tak nech ma berie vazne ...