iden k moru treba dvoje plavky? alebo stačia len jedny,?

papili

Nie je dobre pre zenu ostavat v mokrom, ja sa vzdy prezliekam do suchych plaviek. A je jedno, ci som pri bazene doma alebo na Havaji. Takto predides zapalom a mykoze. Ale mnoho zien, co tu pise, o tom zrejme nechyrovalo, preto maju aj medzi nohami kadejaku pliagu.

lubomira_!

chodievam na dovolenku k moru skoro kazdy rok a nikdy som nemala viac ako jedny plavky:)) viac plaviek si beru zvacsa "modelecky", ktore sa kazdy vecer musia promenadovat v inych plavockach, aby boli zaujimave a mohli sa ukazovat:)) este dve su ok, urcita istota, ale viac ako dve mi pride az na smiech:D a obzvlast, ked je to na par dni:))
pozri, nosievam vzdy len jeden kus plaviek a doposial som nepotrebovala druhe:)) pokial si si ich nekupovala u cinanov, ale v normalnom obchode, tak by sa ti s nimi nemali nic stat:)) ale ak chces mat istotu, zober si dvoje, zas plavky ti nezaberu tolko miestaaa;))
a kam sa chystaaate??:))

sign

hej mozu sa nejako rozpadnut aj ked nove by sa nemali,podla toho kde si kupovala ci su kvalitne alebo nie.
ale tak urcite si zober minimalne dvoje

plavky

bože nemyslela som to ako aaa som pipka ktorá potrebuje milion veci... .. ale ja som pri mori nebola ešte.. tak neviem či sa mi z mora zo soli nerozpadnu aby osm tam neostala.. hola bože...