iden k moru treba dvoje plavky? alebo stačia len jedny,?

zwedavus

mať dvojo plaviek je podľa mňa ideálne:) jednak - nie je dobré, keď si dlho v mokrých plavkách, pre možné zdravotné problémy, zápaly, infekcie a kadečo, radšej sa prezliecť do suchých. a druhý dôvod - nikdy nevieš čo sa stane:) či sa náhodou neroztrhajú, neukradnú ti ich z balkóna:) a podobne. ak by sa náhodou niečo podobné stalo, aspoň by si mala o starosť menej;) uži si dovolenku!

plavockka

Jasne, tie jedny si este kup.Je to naozaj podla mna potrebne mat aspon tych dvojo poruke, ved nikdy nevies, co sa moze pritrafit. A neboj, neverim, ze ked pobehas mesto, tak nic nenajdes. Tiez si myslim, ze ak neuspejes u nas, tak v Taliansku iste zozenies nejake a za prijatelnu cenu. Tak drzim palce a prajem prijemnu dovolenku. Nech vam vyjde pocasie.

plavky

ahojte ano máte pravdu ... kupim si ešte jedny.. aby som mala dvoje.. len problém je v tom že sú tie vypredaje a všetko.. je fuč.. iba sú veľké veľkosti a tak by som chcela sa spýtať že kto bol v taliasnku v bibione či sa tam dajú kupiť a v akej cene.. tak diki ešte niečo pohľadám:)

plavockka

Jedny je malo. Robi to sice 3/4 zien, ze sa 10-12 dni promenadaju v jednych plavkach, no je to otras. Mne osobne sa to hnusi, ked vidim ako sa v tych istych plavkach promenaduju tolko dni. Ale aj z inych dovodov je potrebne mat viacej. Uz len fakt, ze sa ti roztrhnu, roztiahnu, alebo ti neuschnu kym sa vratis napr. z obeda. Nevravim, ze musis brat so sebou ako ja na kazdy den ine, viem, ze aj to je chore, ale aspon tych 2. si zober. Popripade si kupis tam. Ved uz budu aj vypredaje, takze mozes natrafit aj na lacne a pekne.
Je to na tebe, ale ja by som v jednych plavkach iste nesla. Ved tam budes skoro cely den chodit iba v nich a neviem si to predstavit , ze by som 12 dni chodila v jednych a tych istych. A pritom sa necitim byt modelecka, ako tu niekto pise. Ved teraz uz tie plavky nestoja cely majetok.

zuzula11

Rita

Minuly rok som mala na 10dnovej dovolenke 3 plaviek - a moj manzel tiez, takisto aj deti. Po KAZDOM kupani som vsetky plavky dokladne preprala a poobede sa brali ine. Takze ten moj chlap bol stale v suchom ...:-)

rita23

zaujimalo by ma, ako tuto situaciu zvladaju muzi? Im netreba preprat plavky z jedneho dna na druhy? Alebo oni chodia v mokrom po cele dni? Alebo ako? To len na okraj toho, co som si precitala o vasich prispevkoch k plavkam pre zeny.

mariah

Jasne plavky treba po kazdom navrate na izbu preprat aby sa v nich nedrzala sol a neznehodnocovali sa + hygiena. Je dobre sa aj po kupani na plazi prezliekat ak sa to da aby ste si nedohnali mykozy a zapaly, mat to studene na tele nie je ziadna vyhra.

wiwienne

jednoznačne si zober aspoň dvoje - čo ak sa ti jedny roztrhnú alebo poškodia? budeš potom tam behať po obchodoch na úkor času, ktorý si mohla stráviť pri mori? a tiež hygienické hľadisko : večer si treba plavky preprať, aby sa z nich vymyla soľ - čo ak bude chladná noc a neuschnú ti?