preco su chalani taky...???

Príspevok v téme: preco su chalani taky...???
fnuukyyy

ahojte s byvalim priatelom boli sme v pohode kamarati isly sme spolu pit a niako sme sa zacali bozkavat vsetko bolo ok hovoril ako ma strasne miluje.. az na to ze mi zacal vycitat veci z minulosti ked sme spolu chodili ze som ho nelubila a nikdy nebudem ze sa s nim iba hram a tak ale ja som sa zase do nho zalubila ale ze on neveri a pred nedavnom ma sklamal ze pred nasimi kamaratmi powedal ze ma babu..vysla som s toho jak uplna..pohadali sme sa a odysla som do anglicka odkazal mi ze ma lubi..kazdemu mu to hovori ze ma lubi ale ze som spina a take a ja uz newiem co mam robit...fnuuk

dardulia

Vykaslat sa nanho. Ak by bola pravda co hovori, ako ta lubil a ty si mu ublizila, nechodil by kadetade a nerozpraval o tom. Chlapy pokial su normalny svoje trapenie a city povedia len najblisiemu kamosovi alebo kamoske alebo niekomu a inac to drzia v sebe. Toto je taky typ, ktoremu ked vezmes na pisku lopatku, rozreve sa a chodi sa vsetkymi deckami ze si zla, aby sa s tebou nehrali...Aspon tak mi to pripada...

JT

fnukyyy možeš byť rada, že ťa niekto chce ty .... A keby mu častejšie hovoríš ako ho lúbiš tak ti to nespraví.