je to len hraa??

Príspevok v téme: je to len hraa??
LILLUSSAAA

ahojte wsetci.. kamarat alebo milenec??pozname sa uz dobrych 5rokou a ja ho milujem ale bojim sa mu to powedat..stretawame sa spolu ked mame cas zabawime sa a tak ale nikdy sme sa o nas nebawili a tak newiem ako ma bere a bojim sa ho to spytat lebo ak ma on nelubi tak to uz nikdy nebude medzi nami takee ako zatial je..newiem mam to nechat tak alebo mam mu nieco powedat??ak ano tak ako??ale keby ma lubil tak to by mi to powedal on nie?? prosiiim poradte mi ak wiete..fnuk PS"ja 20 on 25

LILLUSSAAA

dadulika dakujeem za raduu heh uz planujem ako to wsetko sprawim..no a uwidim hned dam vediet..mas prawdu takto to aj tak nikam newedie..

dardulia

To su zenske taktiky, ktore pomohli kedysi aj mne, i ked podobne to je len v niecom, mala som trosku inu siutaciu. Kym to sam nezacne riesit, nic nehovor! Bud k nemu kamaratska ako vzdym uplne v pohode. Daj si pozor na alkohol- inac s nim v posteli skoncis. Ked bude chciet, aby ste boli takto spolu, ze sa bude okolo teba motat, bud sa zatvar ze ti to nedochadza a len sa usmej- ak ti to da najavo len pohladom. Ak slovom alebo sms, nejak sa vyhovor a parkrat sa sexu s nim vyhni. Neodmietni ho priamo a surovo, ale tak zensky, ze teraz nie a tak. Ked to bude castejsie, jeho to bude este viac lakat, no uvedomi si, ze nieco sa deje. Az ked sa na to spyta, vtedy mu mozes povedat, ze je to s nim krasne a fajn, ale ze zacinas mat potrebu mat pri sebe niekoho kto ta lubi a sex mat ako milovanie- z lasky. Ze ti proste chyba ten pocit, ked ta niekto lubi a ze nemozes za to! A touto neurcitostou skus debatu ukoncit. Ak nechces priamo priznat svoje city ( co by som ti radila!)musis sa vyhnut jeho otazke, co citis k nemu. Pockaj si na to, kym ti sam povie co on citi k tebe. Mozno ti povie priamo, prepac, chapem, tak teda chod a hladaj, neurazi sa a bude ti to priat. Alebo mu dojde co k nemu citis ty, ale nedokaze ti to opatovat, tak sa sam uvedomi a nebude ti ublizovat. To by boli situacie, keby o teba nemal zaujem a stym musis pocitat. Ale aj keby, neboj sa toho. Sama predsa chces lasku a nielen sex, tak to aspon nebude take trapne. No moze sa stat- ako sa stalo mne, ze ho to opacne vyprovokuje a ked si uvedomi, ze moze o teba prist, sam bude chciet byt ten co ti to da a zacne preto nieco robit. Neviem ako to dopadne, ale ja by som to riesila takto. Bude ta to vsak stat vela trpezlivosti, odolavania a silenj vole. Drzim palce- pribezne informuj ;-)

lyzicka

upec mu pernikove srdiecko a napis tam "z lasky", alebo nejake podobne gesto a uvidis, ako zareaguje... mozno by to bol dobry naznak, aspon by si videla reakciu... a ani by si neprisla o kamaratstvo

LILLUSSAAA

dakujem wam wstetkym za rady moc mi to pomolo a dodalo aj trochu odvahy xixi a dardulika ja si tiez myslim ze by som riskowala..a to nechcem a ako by som to mohla tak wies naznacit hmm opatrne??

dardulia

Ja by som mu skor zacala naznacovat, ze by som prijala mavat sex skor z lasky. Ze si si nie ista, ale mas pocit, ze unho je to len potreba sexu a ze chces ist inym smerom- mat vztah s lasky a taky aj sex. Ale nie povedat primo ze s nim. Vyjadrit sa tak neurcito, aby si nebol isty. Bud s nim, alebo s niekym inym. Ak ta nechce, pochopi ze mozno hladas niekoho ineho na lasku a necha ti pristor. Ak mu na tebe zalezi, tak sa mozno zacne snazit a bude chciet aby to bol on a vtedy pochopis, ako to s tebou mysli. Chlapy sa sice obcas hanbia, ale ak su zalubeny, urobia cokolvek, aby objekt svoje lasky ziskali. Nuz, to je len moj nazor. Ja neriskujem a preto by som radsej zistovala len opatrne, lebo ak to urobis priamo, riskujes kamaratstvo.

alzbee

Moj osobny nazor je taky, ze keby ta lubil, tak by ti to za takych 5rokov povedal...takto mu proste vyhovuje, ze ma kamosku na zabavu, i na sex a pritom sa nemusi hlbsie citovo viazat, i ked ta zrejme ma rad.

slniecko:))

a ako inak chces vediet na com si a ako to medzi vami je, co citi on, ak nie vzajomnym rozhovorom?? ved ked budete spolu, povedz, ze by si sa rada porozpravala a spusti vsetko co mas na srdci.. jednoducho mu povedz, ze chces vediet ako to medzi vami je a hotovo.. na tom nic nie.. urazit sa nema preco.. a ak sa aj urazi, aspon zistis, aky je..

LILLUSSAAA

ja wiem ze opytat sa ho by bolo najlepsie lenze newiem ani ako a bojim sa ako zareaguje..praweze newiem ci mozme rozprawat o wztahu..noo zabavame ako chodime wonku,na akcie,ano spawame..