Boli ma pod bruskom raz jedna strana raz druha

Príspevok v téme: Boli ma pod bruskom raz jedna strana raz druha
zivotaosud

ahojte...koncom mesiaca som mala dostat kramy....pred 12 dnami som chodievala casto na malu potrebu... raz so msa vecer zobudila s tym ze idem na toaletu a ma pri cikani zacali vajecniky pichat a nafukovalo ma s tym ze mi prislo na odpadnutie...potom to bolo uz v pohode ale chodim casto cikat a picha ma raz jeden vajecnik raz druhy a kramy nikde doteraz...tehotna nemozem byt preto to neje mozne ... ale clovek nevie ale skor nie ...boji msa ze mam nejaku poruchu zazil niekto neco podobne???dakujem

Lucinka99

Ahoj ak uz mas menzes , si starsia ako 15 rokov tak ti odporucam ist na prehliadku a hlavne sono vajecnikov, moze sa jednat aj o cystu na vajecnikoch sposobena dlhodobym prechladnutim.A zjavne prechladnuta si (cikanie).Nechcem ta strasit ale ak chces mat deti navstiv urcite gynekologa ale tym treba presne povedat ake vysetrenie chces lebo dnes su uz vselijaki, a urologa kvoli tomu cikaniu.Ak tam je zapal moze ti narobit este vacsiu sarapatu ako doteraz.

tinkiwinky

mna raz v kostole zacalo tak pichat, ze som myslela ze tam umriem rovno... ja neviem ci to boli vajecniky alebo plny mechur, nevedela som sediet, zalialo ma teplo..bolo to v zime a ja som sa tam zacala vyzliekat :D vsetci po mne pozerali... potom ma vzali von a preslo mi to az o taku pol hodinu....lenze mne zacali akoby aj zavraty, bolo mi na odpadnutie,
u teba to nemoze byt prechladnutie? alebo uz priprava na mesiaciky mozno...