strasne mi chyba stredna skola!!!

Príspevok v téme: strasne mi chyba stredna skola!!!
fixka

Strasne mi chyba stredna skola a neviem si zvyknut na vysku. Su tam sice v pohode ludia, ale necitim sa tam tak prijemne, chyba mi taky ten pocit stastia, ked vstupujem do budovy skoly. Neviem, ci ma niekto chape... Na strednej som sa castokrat aj tesila a teraz... myslim len na to, kedy pocestujem domov a doma som skoro kazdy tyzden... stredna skola bola akoby moj druhy domov, ale vyska, aj ked je tam vsetko v poriadku, aj tak to nie je ono. ma niekto podobny problem?

fixka

oo, to mas asi tazku skolu, ked hovoris, ze az take su tie skusky :-( Ale neboj sa, zvladnes to, drzim ti palce :-)

[zruseny8]

stredna bola ok, nemala chybu, tiez sme sa riadne nasmiali, ako kolektiv sme boli tiez dobri ale ja sa naopak citim lepsie na vyske. nasla som si tam fakt super priatelov. nebyt tohto sprosteho skuskoveho vsetko je v poriadku. pri poslednej ceste domov som si premietala hlavou posledne 2roky. a zistila som ze to boli 2 najkrajsie roky mojho zivota a nechcela by som o to prist. mam totiz teraz problemy s nejakymi skuskami a hrozi ze sa tretieho rocnika ani nedozijem. drzte mi palce

fixka

ja som sa takisto na strednej nasmiala doteraz najviac, pamatam sa, ze som cela doslova ziarila! a teraz som taka, ze ... no, fajn... mozno mi chyba aj tym, ze som tam mala uzasneho priatela, ktory ma uz teraz ale nechce, a tym sa znasobuje moj smutok za strednou skolou, lebo prave tam sme zazili najkrajsie chvile... a tiez som pocas strednej na nu nadavala, a teraz by som tam znovu chcela chodit, riaditelka bola sice hrozna, ale co tam po nej, vsetci mi odtial chybaju :-(

alzbee

Ja mam tiez prvy rok vysky za sebou a musim uznat, ze sme tam super kolektiv. Fakt som rada, ze sme sa tam taka skupinka ludi nasli...ale na strednu to nema. Sice som na nu strasne nadavala, nevedela som sa dockat, kedy odtial vypadnem, ale na strednej som sa nasmiala najviac v mojom zivote :D :D chyba mi ten kolektiv...ale ako sa hovori-kazdy koniec je zaciatok niecoho noveho a neda sa s tym nic robit-je to proste zivot, clovek sa pomaly posuva vpred...