Ako na jazvy

Jazvy

Krem na zmiznutie jaziev - -odkaz odstránený- Budte trpezlivi. Ono to zaberie. To treba dlhsiu dobu natierat, pocas liecby neuvidite nejake okate zmeny, ale potom sa jazva krasne zahoji...ovela lepsie, ako keby si ho nenatierala. ja to viem, mala som jazvu na prste.... teraz ju takmer nevidno.

Andrea_18

Ja mám na oboch nohách jazvy pri členku skoro rovnako dlhé,jedna vybledla tak že ju skoro vôbec nevidieť iba keď sa zahľadím a druhú mám takú že som ju musela prekryť tetovaním v 14.Na ruke mám jazvu tiež a tú si idem po 18 prekryť ďalším tetovaním. Vôbec neriešim či sa niekomu páčim s jazvou bez nej alebo s kerkou na jazve...Mám 6 jaziev od pádu zo strechy a vôbec ich neriešim ako niektorý,lol :D

Miluska :-)

Joooj, ja mám toľko jaziev..:DD Na čele mam uprostred jednu asi 6 cm, vidno ju stále:) ale nejak som si zvykla. Mne to nevadí a keď to nevadi druhým(aspoň mi to nepovedia) tak mi to je jedno:D dalsiu mám na bruchu od slepaka...to uz tiez nevnimam.:) potom po kolenach ich mam dost..:DD atd...občas mám pocit akoby som prišla z frontu:D

jackie

hellou,

najviac info najdes na tejto stranke: www.jazvy.sk

nepises o aku jazvu sa jedna, vypuklu, prepadnutu, ci ide len o farebne rozlisenie. Na kazdy typ jazvy pomaha nieco ine.

nechcemanija

no ja mam tiez dve jazvy a tiez by mi nevadili, keby neboli nepekne a na mieste, kde naozaj nemusia byt :((((

malymijazvyckami mam posypany chrbat, rada by som sa ich zbavil a ajedna jazva je na stehne.... a vidiet to velmi,ked som opalena :(

ja viem, ze mate aj po operaciach jazvy, ale kazdy chceme byt pre seba co najkrajsi...

myslite, ze ten contractubex by mohol aj na jazvy na chrtbe?su pomerne cerstve

eo

prirodzeny 100% Argan olej velmi dobre pomaha na aj na jazvy .Obsahuje vitamin E omega 6a 9 .Viac si precitajte na -odkaz odstránený-

ojka

ja mám, tiež jaziev až až, a hlavne po nohách, ja by som z toho takú vedu nerobila, jednoducho už patria ku mne...Kremy a ostatné prípravky som teda neskúšala, ale čo mi jeden lekar poradil, čerstvá jazva by sa nemala dlho "vystavovať" na slnku, lebo má tendenciu ešte viac ztmavnúť. Po čase aspon trošku vyblednú (:

zuma

a_l_e_n_k_a
ja mam jaziev po nohe až až, aj niekolko centimetrových, jedna pooperačná a iné "náhodne" prihodené a nelámem si z toho hlavu, robí ma to nejak "výnimočnou", a môjmu priatelovi sa páčia, no čo už. Nelám si s tým hlavu ;-)