Výskum - Súmrak

Deee

Nevedela som o co ide, videla som najskor film, ten ma nacisto dostal, jasne, ze troska gycovej romantiky, ale na mna to zaposobilo, do tyzdna som mala doma celu sagu v kniznej podobe, precitala som to snad za dva tyzdne, teraz som zvedava na new moon, po dlhej dobe to bolo nieco, co sa mi ozaj pacilo

hm?

nechápem,že všade hovoria a písu, že Nov bude mať premiéru až 26teho a zajtra to dávajú už v kinách . ?!?

mary-anne

Lilly29- uplne suhlasim! ved kazdemu sadne nieco ine.. kazdy sme iny :)
ja idem zajtra do kina na New Moon a hrozne sa tesim :) bude to zazitok :)
inak, za dva dni som videla jednotku tri krat :)

Lilly29

Ja som videla Twilight a aj jeho pokracovanie The New Moon. Podla mna to bolo fajn, dost vzrusujuce, zaujimave a rozhodne by som to neodsudzovala tak ako kazde druhe reviews na nete. Je jasne, ze to nieje film pre kazdeho, ale mna rozhodne nepoburil, ale nadchol a to mam daleko od \"nastrocnej\" ;)

mary-anne

tak ja som sa dostala k pozeraniu filmu az dnes a zostala som uchvatena!! stihla som si ho pozriet dnes uz druhy krat!
kamaratka precitala vsetky styri knihy, povedala mi pokracovanie a koniec, tak sa velmi tesim na filmove spracovanie!
uplne ma to teda dostalo!! doteraz som to vobec nejako neregistrovala. ale je to nieco uzasne!
uz chapem vsetok ten chaos okolo toho :)
a inak, musim nesuhlasit tu s poslednym prispevkom, ale tak sto ludi, sto chuti:) - ja zboznujem Edwarda, je uzasny! nie je krasny, ale ma nieco v sebe, co mi rozbucha srdce a mam zimomriavky pri pohlade na neho. tie oci, ten jeho pohlad, ta biela tvar a tie uzasne vlasy! :)
a pacil sa mi aj Carlile, ten ma tiez co - to do seba :)
je pekne mat zas nejaku novu radost v zivote :)
dufam, ze sa mi podari ist do kina na dvojku, len sa obavam, ze listky sa rychlo vypredaju....

NighT_iLLuSioN

Najprv som čítala knihu, potom som videla film. Kniha bola skvelá, film ma veľmi sklamal. Podpriemerné výkony hercov, škaredý hlavný predstaviteľ =D Jediný kto sa mi páčil bol James... mňam =D Inak pohoda... a všetok ten humbuk okolo mi ten film riadne znechutil. Každopádne som zvedavá na New Moon

josie

ja som ešte nevidela ale chystám sa aj knihu prečítať ale neviem čo skôr, lebo vždy ked som čítala knihu a potom videla film bola som sklamaná, knihy sú vždy lepšie, tak asi najskôr film

SiSana

citala som najprv sumrak a potom som si pozrela fiom je pravda ze v knihe je ovela ovela viac ale aj film je dobry je dobre vidiet to vsetko teraz uz idem na 3.cast na zatmenie a velmi sa tesim .....ale aj trosku lutujem ze som to zacala citat pretoze teraz to strasne prezivam pesnicky z filmu ma dojimaju a velmi sa mi paci ako edward bellu chrani a stara sa o nu strasne pekne .....a myslimz e do edwarda som sa aj zalubila ale len vo filme v skutocnosti je edward - rob pattinson skaredy ...:DD