Výskum - Súmrak

Kiikk

Milujem ten film...naozaj úžasný.Baby nebojte!Určite niekto taký ako Edward Cullen existuje,iba ho treba nájsť.Kto hla´da ten nájde(tak je to vždy).A ked ho nájdete budete tie najštastnejšie na celom svete.!!:))

m-a

ja neviem. ako som si po prvy krat pozrela Twilight, mam hroznu depresiu. stale sa mi chce len plakat. nic ine nepocuvam, len soundtracky z jednotky, aj z New Moon.a pri filme ani nehovorim. neviem, preco som taka rozcitlivena . ale vobec sa mi to nepaci.
tak velmi som sa vzila do toho filmu,ze je az tazko sa zmierit s tym,ze je to len film a nikto taky,ako Edward Cullen neexistuje.
asi som divna,ze?

mary-anne

no co vravite na New Moon? ja som zasla! tie uzasne efekty, no nemalo to chybu. len mi to prislo nejake kratke. ze sa to rychlo skoncilo a pri tom to malo az 130 min. nadherne! :)

modra

Diky, Deee...tak aj ja si to asi pozriem.Človek nemusí stále len rozvíjať intelekt. môže sa občas aj zasnívat :)

Deee

je to tazka romantika, nemyslim si, zeby jej to ublizilo, je to pribeh neskutocne velkej lasky a pritazlivosti medzi upirom a "normalnym" dievcatom, konkretne na mna to posobilo velmi pozitivne, nie je tam ani stipka sexu...