naozaj mu nechapem

Príspevok v téme: naozaj mu nechapem
nechapem.

ahojte mam 19 a chalan co sa mi paci ma o 6 mesiacov menej....problem je v tom ze on stale hovori ako ma ešte na vsetko cas a ako potrebuje rast ucit sa chapat atd....(myslim nie ucenie v skole ale take zivotne ucenie)viem ze sa mu pacim a on sa paci mne ale nechcem aby robil nejaku chybu kvoli mne ked sa citi na to ze ma kopu casu(co aj naozaj ma)...ale je blbost ked si myslim ze rast chapat ucit sa moze aj vedla mna????resp.so mnou???

AdamKrt

Mozno je to len uvedomely mladik. Mne sa tiez nechcelo v tom veku a ani v starsom - najst si nejake dievca. A preco ? Lebo som studoval, potom sa venoval praci a bol som si vedomy, ze by som sa mu nevedel oddat tak, ze by to viedlo k niecomu vaznemu. A o povrchnu znamost som nemal zaujem. V snahe neublizit tak druhemu cloveku, som to radsej nechal tak, az do casu, ked som citil, ze mam zivotne otazky poriesene a viem presne co chcem.

Ale dovtedy som o to nemal zaujem. Nie, ze by ma to nelakalo, ale svedomie a zodpovednost mi vlastna mi to nedovolila, zahravat sa s citmi niekoho...

dristy

ked chalan chce babu v 19stke, tak mu nic nestoji v ceste, ziadne recicky, ze potrebuje rast....tak ako ti napisali uz predo mnou, nechce ta alebo na tebe vidí, žeby si sa naňho nalepila a chcela s ním byť 24 hodín denne. A to žiaden chalan v 19 stke nechce. Nechce mať babu stíhačku....