Dobre kadernictvo v BA

11Danielka

Velmi, velmi drahe kadernictvo Miriama v OC Dubrawia. Radsej cez zlavace. prikaldam na porovnanie:
Profesionálny strih, regenerácia a farbenie alebo JOICO K-PACK kúra Elixír zdravia a krásy aj pre vaše vlasy. V salóne Damija dožičia vašej hrive profesionálnu starostlivosť, regeneráciu a nový svieži strih. Na výber tiež možnosť s farbením značkou Fanola Oro Therapy bez amoniaku, s 24-karátovým zlatom a argánovým olejom.
14.8
Cena
Kúpiť za 14,80 €
32,50 €
Zľava
-54 %
Predané
42 zákazníkov
Zostávajúci čas
14:03:54 do konca
Kúpiť
19 €
34 € Komplet nový účes + farbenie + regeneračné sérum
Kúpiť

Kúpiť
14,80 €
32,50 € JOICO kúra + komplet nový účes
Kúpiť

Kúpiť ako darček

6
6 fotografií
-54 %

Hodnotenie predchádzajúcej zľavy
Veľmi dobré
vsetko bola podla mojich predstav, slecna kadernicka krasne striha a je velmi mila, odpurucam
Spaci1212 5. 2. 2014, Ďalšie hodnotenie
Platnosť: 2 mesiace Od dnes do 20. 6. 2014
• Komplet nový profesionálny účes – strih, regeneračná kúra a farbenie
• Bezamoniaková farba Fanola Oro Therapy s 24-karátovým zlatom, argánovým olejom, vitamínom E
• ALEBO
• Komplet účes s exkluzívnou vlasovou kúrou JOICO K-PACK, bez farbenia
• Poradenstvo k strihu zákazníčky
• Umývanie a balzam na vlasy
• Strih podľa typu vlasov
• Styling a konečná úprava účesu
Zobraziť celý opis ponuky
Asterix vďaka svojmu čarovnému elixíru premohol polku dediny, starenka v Kameňáku zas s elixírom zviedla polku dediny…ale nebolo to naozaj. Skutočný bude váš elixír zdravia a krásy – pre vaše vlasy s regeneračnou vlasovou kúrou alebo exkluzívnou JOICO kúrou. Kompletná profesionálna starostlivosť im vráti objem, lesk a iskrivý šmrnc.
V salóne Damija máte na výber kompletnú regeneračnú starostlivosť o vlasy buď s farbením, alebo bez farbenia.

Variant 1: Komplet nový účes + farbenie + regeneračné sérum zahŕňa:
• poradenstvo
• umývanie
• regeneračná maska podľa typu vlasov
• farba na vlasy
• strih podľa typu vlasov
• sérum na regeneráciu vlasov pred letom
• styling
• konečná úprava účesu
• príplatok za farbenie polodlhých a dlhých vlasov 5 € (nie je v cene)
V salóne Damija pracujú s kvalitnými profesionálnymi farbami na vlasy Fanola Oro Therapy. Farby sú bez amoniaku, obsahujú 24-karátové zlato a argánovy olej obohatený o vitamín E a esenciálne oleje. Vďaka obsahu mikročastíc 24-karátového zlata a mikropigmentov pôsobí farba efektívnejšie a zvýrazňuje jas a kozmetické farby. Argánový olej zaručuje perfektné preniknutie pigmentov do vlasov a zanecháva vlasy hebké a hydratované. Keratín posilňuje a má intenzívny rekonštrukčný efekt na vlasy. Vďaka absencii amoniaku zlato zvyšuje a podporuje kvalitu farby a zároveň rešpektuje vlasovú pokožku a vlasové vlákno

Variant 2: Komplet nový účes + JOICO K-PACK kúra
• poradenstvo k strihu zákazníčky
• umytie vlasov
• exkluzívna vlasová kúra JOICO K-PACK + masáž hlavy
• nový strih
• zažehlenie (resp. fúkaná) a konečná úprava
• príplatok pri dlhých vlasoch 4 € (nie je v cene)
4-kroková exkluzívna vlasová terapia JOICO K-PACK veľmi efektívne a optimálne opravuje všetky typy vlasov: opravuje, posilňuje a chráni stresované, príliš namáhané, poškodené a chemicky upravované vlasy, rekonštruuje všetky typy poškodenia vlasov, vyrovnáva hydratačnú rovnováhu, redukuje poréznosť vlasov a zvyšuje lesk, pevnosť a kvalitu vlasov.

Spoľahnite sa na niekoľkoročnú skúsenosť profesionálnej kaderníčky a nechajte svoje vlasy vypiť elixír krásy až do dna!

Skryť kalkuláciu ceny
Pôvodná cena Joico kúra + komplet nový účes 32,50 €
Zľava 54 %
Cena po zľave 14,80 €
Pôvodná cena Komplet nový účes + farbenie 34 €
Zľava 44 %
Cena po zľave 19,90 €

veve23

k tom kadernictve nie je kozmetika ale je tam manikura keby si chcela, ale to nemam odskusane

s tou kadernickou som ako som pisala spokojna, ale kazdemu vyhovuje iny...mne uz strihala robila melir a raz aj uces na ples a ten bol bohovsky, uplne krasne to spravila, farbit som sa u nej este nedala, tak to neviem povedat ale s inym som spokojna
cislo:02/65421101 - pytajte si Sonicku

alebo este moja znama chodi do Ruzinova a tam je tiez spokojna, je to sice taky drahsi salon, ale pani co to vedie je super!
cislo: 02/53411090 - Kadernictvo Olga Hlatka, Liptovska 23

Catrina

Ahoj, ja by som mala tiez zaujem, najst dobru kadernicku je umenie. Sice som z Petrzky ale ak bude dobra, rada k nej pojdem. Mozes dat to cislo prosim?

veve23

kadernictvo Wella v Karlovke, na Jurigovom, je to salon. ja chodim k Sonicke uz asi 1,5 roka a som spokojna
ak by si mala zaujem mozem napisat cislo