Nechcem vztah ale..

AdamKrt

Catrina:

vidis a jedneho takeho uz predsa len poznas... :)

U mna to bolo tak, ze danu osobu som musel lepsie poznat par mesiacov - najskor rozhovory, nejake stretnutia, spoznavanie toho druheho, az potom som bol pripraveny mozno na nieco viac.

Pretoze, naco ist do neperspektivneho vztahu, ci skocit do toho po hlave a potom sa cudovat, co to mam po svojom boku za cloveka ?

Vraj som ale pocul, ze moze byt potom z toho problem. Ze zeny casto ten kamaratsky vztah uz menit nechcu. Mozno preto si v minulosti zeny mysleli, ze nemam o ne zaujem - ked ako som cital, niekto ocakava hned sex na druhom, ci dokonca prvom rande a mne sa po X stretnutiach osmelilo ist ledva na pusu na lico pri luceni, alebo ani vtedy este nebolo ani ziadne drzanie sa za ruky :) Asi si to potom vysvetlovali zle, ale ja som sa snazil byt ohladuplny...

Catrina

AdamKrt: to s tym kamaratstvom je mozno dobry napad, ale osobne viem, ze je to velmi tazke najst chlapa, ktory bude chciet nezistne kamaratstvo, nebude chciet ani sex ani vztah. Je to mozne samozrejme ked sa kamosia pary, ale inak... nehovorim ze je to nemozne ale velmi tazke. Osobne skusenosti a to nezijem na tomto svete kratko.

Amanda01

No ano zatial je to moj NAJLEPSI kamarat.. a uvidim co bude . Momentalne sa mi uz nechce tym velmi zaoberat.. Musim zistit co vlastne chcem a casom to vsetko co ma prist pride.. Ved mam len 18:)

AdamKrt

Pozor na slovicka - je rozdiel, mat rad, naozaj, nezistne rad a pacit sa.

Pretoze pacit sa Ti moze pocitovo hocijaky clovek. Ale mat niekoho nezistne a uprimne rad, to si ten clovek musi pre nieco zasluzit. To neni len pritazlivost, alebo aj obdiv a ucta, ci sila priatelsva v jednom.

Ak mas niekoho ozaj rada /a ten clovek by Ta bol hoden/, tak mu skus nieco naznacit a uvidis, ci sa to pohne dalej. Ale ak nevies, co od zivota a vztahu ocakavas, tak je zbytocne si zacinat, lebo ublizit mozes sebe a aj druhemu.

Amanda01

aDAM KRT POZNAM NIEKTOHO koho mam naozaj rada... a je to uz rok a pol.. a ja stale nic.. aj ked sa uz nieco crtalo :((

AdamKrt

Neni dobre len preto si najst priatela, aby si niekoho mala. Ak nevies, co ches presne, nechaj tomu cas.

Da sa to riesit aj tak, ze nebudes hladat partnera priatela, ale priatela/kamarata. Bez sexu. A po case, po rokoch uvidis, ci Ta to k niekomu pohne.

U mna je to napr. tak, ze niekoho musim poznat dlhsiu dobu, aby som si zacal nieco vaznejsie. Pretoze chcem dokladne toho druheho spoznat a nie zacat si a potom sa divit, ze co to je vobec za cloveka.

Amanda01

Adam krt ale moznokeby som RAZ ten vztah skusila vela veci by sa vo mne zmenilo a pohlo... Proste by som zistila ake to je mat priatela co to obnasa a tak.. len sa akosi neviem odhodlat . :(

AdamKrt

Amanda01:

Tomuto hovorim syndrom "Nevies, co chces". Styl - rad by som to, ale...

Tak potom naco ho riesit ? Riesenim je najst odpoved na tuto otazku a ked budes vediet, co chces, potom sa podla toho uz zariadis.

Zrejme nie si pripravne na to davat a prijmat vo vztahu. Daj si pauzu, sustred sa na nieco ine. Po nejakej tej dobe sa sama budes divit, ze Ta to preslo a s rokmi sa uz divas na to inac...

Tak ako casto ovocie, aby bolo dobre, ked je mlade, je trpke. Tak mu treba cas, kym dozreje a je sladucke. Aj cloveku treba cas, aby dozrel.

Amanda01

Janciskaaa
presne moj problem toto je... nedokazem mat normalny vztah.. strach je vzdy vacsi.. je to presne pocit vlastnej nedokonalosti, ze toho cloveka by som stastym ja neurobila.. proste tento pocit VZDY u mna zvitazi.. :(