psycholog v BA

Príspevok v téme: psycholog v BA
zena_na_dne

prosim vas poznate dobreho psychologa/icku v bratislave? potrebujem asi za jednou zajst, mam psychicke problemy.
da sa tam jednoducho zavolat a objednat sa alebo potrebujem nejake odporucanie? a ako take sedenie prebieha? mate dobre skusenosti?
ja sa potrebujem porozprvavat ohladom vztahu, rodiny a vselicoho mozneho, niekedy mam take myslienky ze v podstate som tu zbytocna, komu by som chybala, uz tu byt nechcem, rozmyslam o dobrej ceste ako sa zabit, ale potom na druhy den je mi fajn, strasne vykyvy....fakt potrebujem pomoc

ShaulaThalit

poznam jedneho perfektneho psychologa... Dr. Igor Obuch... to je jediny clovek, ktory ma dokazal pochopit...

karioll

ked sa chces zabit to je skor na psychiatra ako na psychologa,nepotrebujes odporucanie od obvodneho lekara.skus antolska,poliklinika,1,poschodie,ambulancia asi tak v strede chodby na pravo

Ingrid1

Ahoj, taketo problemy ma teraz vysoke percento najma mladych ludi, najma zeny. Ja mavam tiez nieco podobne a chodievam k psychologovi. Velmi mi to pomaha a lepsi sa to. Mozem sa ta spytat kolko mas rokov? Rada by som sa o tom porozpravala s niekym co nieco podobne zaziva.

Katarina73

Presne taketo vykyvy ma priviedli k lekarovi - ale kedze som nepoznala psychologa tak som sa dostala hned k psychiatricke (znamej znama). Drzim ti palce a budem zvedava co ti na to povie (ak to teda budes moct a chciet prezradit), lebo mna tieto moje vykyvy tak vycerpavaju...

cililink

ahoj dobra psychologicka je na Antolskej DR.Palenikova .Neplatilo sa teraz neviem ci sa nieco neplati za sedenie.Ak chces naozaj pomoct pomoze ti je jedna z najlepsich.Ja osobne som sa u nej liecila a vdaka nej som sa dostala zo vsetkeho.Dam ti nanu telefon zavolaj jej a dohodni sa uz sama.Drzim ti palce tc je 02/68672005.

varvara

mozes skusit napriklad aj Phdr Lovichovu v Poliklinike na Mýtnej. Je to vramci nemocnice, takze by ti sedenie mala preplatit poistovna.
www.poliklinikamytna.sk Sedenia sa nemusis vobec bat, budete sa jednoducho rozpravat o tom co ta trapi...skus..

kamcatko

ja mam pocit ze u nej sme neplatili, ale neviem to zarucit.
normalne si sadnes a zacnes rozpravat. zvacsa sa ona pyta aby ta pripadne naviedla k nejakemu zaveru, je to rozne.
sedis normalne na gauci, je mila, ludska, sem tam si nieco poznaci.
netreba zabudnut ze tiez je to len clovek, ked nechces nieco hovorit nemusis ale treba si zrovnat za akym ucelom ju navstivis. ked sa ti to nebude pacit uz nemusis prist.