MOZE TO BYT ANOREXIA ??? prosim pomoc

Príspevok v téme: MOZE TO BYT ANOREXIA ??? prosim pomoc
_zmetena_

ahoj. no v septembri som mala vyse 80kg.
teraz mam 68kg.

ja sa stravujem zdravo - male porcie 5 krat denne po 17 nejem.

rano dam 300 brusakov a vecer tak isto.

kazdy den chodim behat, a ak nahodou nie tak na stepery som hodinu.

ide o to ze ked sa pozriem do zrkadla vidim sa tucnejsia a tucnejsia, a pripadam si este vacsia ako ked som mala 80kg.

alebo ked ma niekto nastve, tak ma v hlave napadaju take divne veci - vsak pockajte, ja vam ukazem , ja tak schudnem ze vam z toho bude zle, potom sa uvidi kto s koho,

alebo musim stale mysliet nato ze musim schudnut. kazdu chvilu. uz som takmer prestala chodit von s priatelmi,

a teras ma caka rande s chalanom ktory sa mi velmi paci - a ja sa bojim ze nebudem vediet mysliet na nic ine ako na jedlo alebo ci my niekde netrci sadlo, alebo ci si mysli ze som tucna.

prekonala som po 2,5 roku bulimiiu

ja neviem co si mam o tom mysliet :(

ide hlavne o to co vidim v zrkadle - je to nieco co predchadza anorexii ?

Faith89

Ahooj _zmatena_tak take iste pocity ako mas ty mam aj ja..som az prehnane posadnuta svojim telom..vsetkych co s chudnutim suvisi atd..papam sice normalne ale mavam nenormalne vycitky svedomia..stale sa sledujem kde mi trci ,ci mi trci daky spek...ked mam o kg viac tak tragedia pre mna..a tiez v zrkalde sa vidim obrovska...ako vravim sice ppp nemam ..ale to ako sa vnimam tiez neni v poriadku..a ja si to uvedomujem len neviem sa tychto myslienok zbavit..

pipinocka

ahoj no nieje to anorexia ale moze sa tymto zacat to ze sa vidis v zrkadle tucnejsia a tucnejsia chapem radsej sa do toho zrkadla nepozeraj :-) najprv sa naucit prijat svoje telo lebo podla mna si ho este stale neprijala ... ja som prekonala bulimiu tiez nasla som si priatela a ten ma uplne vyliecil chapes nemala som nic v hlave len jeho :-)) zacala som prijmat seba taku aka som schudla som a ked mozem povedat ze cim mi ludia viacej hovorievali ze som schdla tym som sa citila tucnejsia a aj videla tucnejsie dnes mozem povedat ze som skutocne schudla a vidim to svojimi ocami ... chod na rande a nemaj strach z toho ci ti nieco trci a podobne ten chalan ma o teba zaujem pretoze sa mu pacis taka aka si skus sa aj ty seba prijat .. mozno som ti nepomohla ale toto je moja skusenost a mozno si z nej nieco vezmes drzim prsty aby si tam kde si bola opat neocitla

veve23

Mila zmetena, bojim sa ze su to priznaky anorexie, hlavne ten pohlad do zrkadla, ked sa vidis vacsia a vacsia! Mala by si sa zacat mat rada, neodsudzujem ta, pokus sa opat jest, daj si niekedy len tak nieco sladke, to nejedenie vecer predlz az po 19,00 povol v cviceni, proste skus sa nezodrat!
Drz sa, vela sil, ked nebude nic pomahat a ked si to takto uvedomujes navstiv aj psychologa, nie je na tom nic, on ti poradi odbornejsie ;)
Vela zdaru