v skole...

silence

a mily Anonym, neblazni! Si mlady na take! Vyckaj, pokial nepride holka, ktoru budes milovat. Mojn priatel tiez tuzil po sexe, ako kazdy chalan a robil si to od 12tich...ale prvy sex zazil az so mnou vo svojich 22 rokoch :) takze pohoda, klidek a ...tabacek tiez radsej nie :D papaaa

locker

chlape, pusti si v stredu (aj dnes) Funradio o 24:00 alebo o 23:00 v sobotu a pocuvaj... :-)
ja som tiez chalan a mam 15.
No neopri ju o mur. Ale chod niekde s nou vecer a tam ju hod na zem... :-)
Ale nie teraz vazne, ked chces mat rychlo SEX, tak chod vecer na nejaku DISKOTEKU a tam si to rozdaj s nejakou opitou babou, ved nevie ani kto si...
No ale pouzi radsej ochranu, lebo moze sa stat vselico...
No, ja urobim to, co mi pride do cesty...
Ked nejaka baba bude chciet, tak pojden na vec, ale urcite neoprem o mur !!!
Bez ochrany by som isiel len s tou, ktoru poznam...
Ale aj tak ja ziadnu ochranu nemam, takze pojdem na to aj bez toho...
co ty na to???
kolko mas rokov???

Lela

Milý anonym, hormóny sa búria a ty nevieš, čo so sebou... Je to prirodené -dospievaš a si zvedavý... Ale buď opatrný. Prikláňam sa k názoru kačičky -vyčkaj si na tú, ktorú budeš ľúbiť a potom to bude úžasné, ver mi. Ďalšie nebezpečenstvo je neželané tehotenstvo, či nejaká pohlavná choroba. Buď opatrný a neboj, dočkáš sa.... Na milovanie nie je potrebné byť len fyzicky pripravený, ale hlavne psychycky... Drž sa.

kacicka

zrejme ti ide len o jedno.najkrajsi sex je s tym ktoreho skutocne milujes a nie l,ze sa ti paci navonok.a samozrejme mal by tam byt uz vztah a laska.inac prides o tu krasu,nebude to az take fajn.chodite spolu?ak hej,tak sa o tom porozpravajte.