moj priatel decko?:(

Príspevok v téme: moj priatel decko?:(
zivotaosud

ahojte..moj priatel ja neviem ma 22 a netusim preco je este malo zrely ...viem ez je dost rozmaznany a jeho rodicia to nevidia ze povacsina je to ich chyba ze je taky...proste neciat si nic ani clanky na nete ani nic ho nezaujima proste ani kniha a ked mu neco cem ukazat robi sa mudry a skonci to hadkou lebo ja nema pravdu ale on a pritom ho.. prepacenim vie....hraje sa hru pricom namiesto hrania by si mohol citat neco na nete ked uz ne knihu...a v poslocnosti len o dristach a taky koketny je ale viem zeby nic nespravil...ale je to zvlastne ...jakeby ho nic netahalo len somariny a svet okolo neho nic...co si otom myslite bojim sa ze ak by som bola s nim navzdy ze nenauci moje deti nic ...:( dakuejm za rady pekny vecer

zivotaosud

to je pravda ale zmenou to nechcem riesit preto ze ho lubim...:(..tazke no on mozno vyzreje a zacne ho troska zaujima taj dospelejsie veci

meForMe

rovny rovneho si hlada...rozid sa s nim a najdi si nejakeho scitaneho chlapa s ktorym sa budes vediet aj na urovni porozpravat..

sway

Tak si najdi niekoho,koho to zaujima,ked ta to na nom tak stve.Ja chapem,ze ak niekto ma slaby vseobecny prehlad da sa s nim,len tazko viest nejaky zmysluplnejsi rozhovor.A k tvojej otazke,kazdy naozaj nesleduje spravy,napriklad ja som zvykla pozeravat BBC skoro kazdy den,tak som bola v obraze,ale teraz nemam tv a na nete si malokedy precitam spravy,ale tie najpodstatnejsie veci sa ku mne aj tak dostanu.Mozno sa jednoducho viac zaujima o svoje veci ako o svetove dianie a takych ludi je vela.

zivotaosud

no chodi do prace ...neide oto ze ho nezaujjima co mna ...celkovo cloveka by malo zaujimat co sa deje vo svete...

sway

Stale si nenapisala,co normalne robieva a ake ma zaluby,ked negejmi.Nerob z neho blba,len preto,ze si kazdy den neprecita topky.sk.Aby ta este neprekvapil;-)
A ak ho naozaj len babicka krmi,nepracuje,nechodi do skoly ma 22 a jedine,co ho zaujima je pc - mal by sa rychlo nakopnut.Ja si vsak myslim,ze ho len nezaujima to,co teba.

zivotaosud

ach ...nezrely je ...proste ma take deticke chovanie babka mu vsetko pod noztek prinesie atd... hra sa hry na pocitaci atd a ked sa ho na nieco opytam netusi bo ani noviny si neprecita ap oot m

zivotaosud

hej asi nanom hladam chyby ale podla mna neej ete vyzrety a otom liceni a dalsich sprostostiach v ziadnom pripade... zaujimaju ma veci co sa deju v osvete to by malo podla man kazdeho zaujimat ...