Je to zle?

Príspevok v téme: Je to zle?
crying_angel

Velmi by som potrebovala od vas radu, lebo je to na mna prilis naozaj...
Do 14 rokov som bola strasne chuda pri vyske 155cm som mala max 39kg, ale netirila som sa hladom ani nic take,len som mala dobre spalovania a nepotrebovala som sa cpat jedlom... Lenze ani sama neviem preco zaxutilo mi...mama to pripisovala tomu, ze som v puberte , ale potom sa mi to zacalo vymykat spod kontorly a jedla som tony zradla , bolo to nechutne, uz mi to potom aj mama zacala hovorit... A tak som za rok a pol pribrala na 50kg a strasne som sa neznasala a zacala drzat rozne hladovky...to bolo presne pred rokom...lenze vsetko stroskotalo hned na zaciatku a ja som sa vzdy znova a znova prejedla a potom som v lete parkrat skusala vracat, mala som take obdobia ze som nejedla vobec, potom take ,ze som sa prejedala a vracala a potom take , ze som jednoduxo zrala a klasala na to ci z toho priberem , alebo nie a tak som pribrala az na 55kg a to som si povedala, ze koniec s tymto a ze idem naozaj chudnut...Vydrzala som to asi tyzden a potom zase som skoncila na zaxode...a je to stale horsie ...teraz vraciam aj 4-krat do dna , udrziavam si 52kg, ale stale som tucne prasa... co je na tom najhorsie tak to, ze mi zacali vypadavat vlasy...ete asi pred mesiacom to bolo len tak po jednom vlasku, ale tet v chumacox... prosim poradte niekto co mam robit, lebo ja sa asi naozaj zblaznim...

alzbee

V prvom rade to povedz rodicom, v druhom rade chod ku psychiatrovi! prajem vela vela sil a verim, ze ten boj vyhras:))

Luccy07

ano je to zle uz sa opakujem ale neda mi to- preboha dievca.prestan tyrat svoje telo.urcite uz nechudni. nauc sa vybudovat si vztah k svojmu telu a mat ho rada take ake je.ved predsa nik nie je dokonaly.tak preco sa zbytocne nicit a skodit si na zdravy- ochudobnujes telo o vitaminy, kazis si zuby, vlasy, plet...jedz na co mas chut a neskumaj co to obsahuje kolko kalorii a tak...ked jes s mierou a na co mas chut tak je to v pohode...naozaj nie je preco robit paniku...postava nie je to najdolezitejsie na svete...najdi si nejake konicky co ta budu bavit a naplnat tvoj volny cas...a bav sa s priatelmi...tak budes menej mysliet na hluposti...