vychrtnlost=krasa VS. normalna postava=otras

Príspevok v téme: vychrtnlost=krasa VS. normalna postava=otras
doboska

Ahojte, trpim ppp uz 9 rokov. cez anorexiu, bulimiu, overeating, prehanadla, vyskusala som asi vsetko. za posledne mesiace som pribrala cca 4-5kg a citim sa strasne. mama mi povedala ze si to vsimla a tiez susedky ze je povedali ze som opeknela... je mi z toho strasne. pre mna to nie je kompliment, lebo pocujem ze som stucnela, ze som pribrala. ked mi povedia, ze som opeknela, znamena to ze som tucna. ked mi povedia, ze vyzeram strasne, je to pre mna kompliment, lebo viem ze som stale chuda. To mi vravievala ked som mala 56 kg pri 180 cm. teraz mam 65 a je mi zle. co mam robit? je to vela? mam chudnut?

martinaT

niee...priberaj dalej:)uz ked ti to hvori oolie,ze si krasna,a vidno zmenu uz to nechaj tak!a za kazdy ten ,,nepekny,desiy,hnusny,, komplment si hovor MUSIM SI NA TO ZVIKAT!jedncho musis!zacni sa teraz zdravucko stravovat,sem tam poplaaj,zabehaj poskac si ,pocvic a uzivaj si ...ked sa na to pozres z toho pohladu zeby si mala chudnut,a zase pocuvat komplmenty ze aka si chuda alebo si schudla raz ta poslu na ysetrenie ,raz aj tak odpadnes a nakniec skoncis kde?v nemocnici pri ppp ckarkach!a tam ta ykrmia ako prasiako,prepacte za vyraz..tak neradsej zacnes sama na novo akoby si sa mala znovu trapit?kolk mas rokov?a vedia to tie susedky a v rodine vedia ze mas ppp?

alzbee

doboska a hlavne nechudni!!! ved pri 180cm je 65kg uplne genialna vaha...alebo mam napisat, ze je to otrasne, aby to bol pre teba kompliment a bola si s tou vahou spokojna?...lebo az ti to pomoze, ze naozaj uz nebudes chudnut a udrzis si tuto 65kg vahu, tak ti to kludne napisem:)) vyzeras otrasne:))

alzbee

Aaaaah baby, baby...do tychto tem Anorexia, bulimia len obcas nakuknem a vzdy mi je tak smutno, ked si tu citam tie vase pribehy a na druhej strane by som vas najradsej vsetky prefackala, aby ste sa konecne spamatali a zacali normalne zit!!! no chapem vas, ze narusena psychika je strasna svina...s takymito myslienkami, ake mate naozaj navstevujte psychiatra, ktory vam snad aspon trochu otvori oci a dostane vas z toho pekla! viem, ze lahko sa to pise, ked nezazivam (a dufam, ze ani v zivote nebudem) to co vy, ale preboha-ved nemate dostatocne vela odpudzujucich prikladov v mladych modelkach, ktore zomreli kvoli anorexii-bulimii? nemate na nete dost clankov o tom, ake je to vsetko svinstvo?! ja viem, ze aj ludia, ktori napr. spadnu do drog urcite predtym vedeli, ze ake su drogy svinstvo..tak isto to urcite viete aj vy, aky je to nezmysel byt uplne otrasne vychrtla a predsa ste do toho padli...baby, bojujte proti tomu!!! vsetko je to len vo vasich hlavach, tak sa to posnazte dat do poriadku s odbornou pomocou! vela sil prajem

Luccy07

preboha dievca.prestan tyrat svoje telo.urcite uz nechudni. nauc sa vybudovat si vztah k svojmu telu a mat ho rada take ake je.ved predsa nik nie je dokonaly.tak preco sa zbytocne nicit a skodit si na zdravy- ochudobnujes telo o vitaminy, kazis si zuby, vlasy, plet...jedz na co mas chut a neskumaj co to obsahuje kolko kalorii a tak...ked jes s mierou a na co mas chut tak je to v pohode...naozaj nie je preco robit paniku...postava nie je to najdolezitejsie na svete...najdi si nejake konicky co ta budu bavit a naplnat tvoj volny cas...a bav sa s priatelmi...tak budes menej mysliet na hluposti...