Uplny koniec..

Príspevok v téme: Uplny koniec..
92ja

ahojte mala som priatela 6tyzdnov proste pohadali sme sa rozisli ccheli sme sa dat naspet dokopy ale akosi to neslo pohadali sme sa opet..vcera za mnou prisiel a doniesol mi krabicku-a v nej rozbiteho anjelikatakeho siteho mam aj ja kupili sme si ich navzajom a len odkaz na papieriku milujem ta ale takto to dalej nejde:(..pohladil ma po lici usmial sa so slzami v ockach.. a odisiel naveky..na internete ma zmazane vsetky fotky spolocne fotky na ktorych som ja v jeho albumoch su upravene orezane aby som tam ja n nebola..zmazal video ktore robil o nas pre nas z lasky:(
ja bez neho neprezijem:(

Azuriitko

lyzicka, v mladom veku väčšina vzťahov končí takto, ale to je len dobre, bo tým iba každý zisťuje, aký partner by mal byť najvhodnejší. Samozrejme šanca na záchranu tohto vzťahu šanca byť môže, ale ak si ju vymazal zo všetkých foto, tak myslím, že nevidí v tomto vzťahu budúcnosť, a aby ľahšie prekonal zamilovanie sa, tak to rieši týmto spôsobom.

92ja

pocas tych siestich tyzdnov sme sa nehadali nikdy stale to bola ako krasna rozpravka.. rozideny sme mesiac a pol..a proste niekomu sa povie ze to bolo "len" sest tyzdnov al remna to boli najkrajsie tydne zivota..a pohadali sme sa na blbosti na hlupej ziarlivosti

Azuriitko

Sú vzťahy, v ktorých nastanú hádky po rokoch a spôsobí to ich koniec. A keďže v tom tvojom vzťahu nastali hádky už počas 6 týždňov, určite by nemal ten vzťah veľkú budúcnosť, a je to ešte krátka doba čo je výhoda v tom, že ste toho až tak spolu ešte neprežili, a nevýhoda ale v tom, že zamilovanie je ešte veľmi silné, ale to prekonáš časom, a príde iný chalan a bude :)

lyzicka

och, take reci, ze raz najdes toho praveho, velmi nemusim. Je to len taka fraza. Podla toho, co si hovorila, vyzera to tak, ze on ta miluje, to by sa podla mna dalo este nejako zachranit. Nepoznam celu vasu situaciu. A ako dlho ste takto rozideni? A aka vazna bola ta hadka? Nejaka blbost alebo nieco vaznejsie?