Som blba ze som nebrala HAK

lilialaa

pozri proste bez za odbornikom, za lekarkou alebo kozmetickou alebo do nejakeho studia a oni ti poradia urcite lepsie ako my, lebo sa do toho rozumeju a okrem toho my ta nevidime ake to mas.. a hlavne sa koly tomu nezakonplexuj, ja som mala jeden cas problemi z toho ze chcem schudnut ale dnes viem ze sa nebudem koly tomu zozierat acitit sa menejcenna. a mam aj frajera som na vs a aj robota bude... tak nevesaj hlavu a bud sebavedoma nech si aka si

aknozka

nebolo tazke, to som nenapisala!!! mala som akne a z uzkosti som si ho rozryla a potom zostali jazvy, chapes a si predstav ze stres ti moze sposobit aj to najsialenjsie akne, ked je neliecene

aknozka

to akne mi zacalo viacmenej zo stresu, ked ma baby ohovorali, bala som sa chodit do skoly, chodila som vtedy s chlapcom o kt. mala zaujem ta najvacsia potvora na skole a tak proti mne postvala vela bab. vtedy som nespavala a zacalo to prekliate akne a dr. mi povedali, ze v mojom pripade je to stres, nie hormony, tak ja uz neviem...
masticky nepomahali, myslite, ze je nieco na jazvy?:(ale vazne prosim o radu.

severanka

aknozka: nikomu nerobí dobre chémia, ale tak ak si mala vyrážky a akné, tak si snáď mohla používať nejakú kozmetiku, či nie? veď si sa neštítila sama sebe? s takou tvárou... museo ti to vadiť, neverím, že si s tým nič neurobila...

lilialaa

my sa vobec nesmejeme,,, teda aspon ja nie, ved naozaj ak chces radu tak bez ku kozmeticke alebo niekam kde ti poradi nejaky odbornik... a hlavne si nemyslim ze to je az take zle aby si sa nevydala alebo dobre nazmestnala neboj :)

lilialaa

mam to chapat ze prirodne typi riesia svoju plet az ked je nenapravitelne zle? no neviem ale podla mna ma plet riesit kazdy kto musi a nie ze podla typu...nechapem