poradte ako by ste riesili vy

Príspevok v téme: poradte ako by ste riesili vy
romantik

asi pre 5 rokmi som sa zoznamil so zenou co mala manzela v zahranici.Udajne sa chcel s nou rozviest dokonca tam mal vaznu znamost.Ona doma tiez si uzila s jednym muzom co mi aj povedala.Ma dospievajuceho syna.Zalubili sme sa do seba oboja sme boli v manzelstve.Slubili sme si vernost ze nepodrazime druheho.Necakane prisiel domov jej manzelpo 10 rokoch a ako inac spala s nim i napriek tomu ze mi slubila ze sa rozvedie.Dotklo sa ma to pretoze ja som uz nic nemal so svojou zenou.Nastali preto nedorozumenia.Po mesiaci odisiel prec a my sme nadviazali znovu kontakt.Mali sme dohodu ze sa rozvedieme.Ona nechcela pretoze ma syna a zrejme chcela byt aj s manzelom.Rok je dlha doba astretavali sme sa pravidelne.Koncom roka znova prisiel,ale uz odisiel k rodicom a ona sa rozviedla.Ja som si myslel ze z vypocitavosti a ja nie.Do dnes mi to vycita ze preco som sa nerozviedol.Pohadame sa casto preto,ale ked jej dam peniaze tak ide so mnou do postele.Znamost nena inu i ked financne islo velmi dole pretoze byv.manzel ju uz nepodporuje.Ked koncom roka pride manzel tak sa snazi s jeho mamou nadviazat kontakt aj pocas roka.Ja si mysli ze hraje na dve strany.Mna vyuziva pretoze jej obcas dam peniaze a mozna jej to vyjde aj s mim.manzelom.Ja viem ze je to necestne z mojej strany .Dokonca sa stretla s mojou manz.aby si vyjasnila na com je vtedy som povedal ze moja rodina je mi dolezitejsia ako ona.Isteze moja manz.prestala mat zaujem o mna(pochopitelne( ale zijeme spolu.Myslim si ze kolegyna pre peniaze urobi vsetko a mna len preto teraz potrebuje.I ked ma pritahuje pretoze so svojou zenou nemame nic a ona mi vyjde v ustrety Co myslite,rozist sa a zit s nou alebo cakat az mi moja manz prepaci a zit si so svojou rodinou Ako by ste to riesili vy na mojom mieste.Dakujem vam za kazdu radu

karola

Romantik...zaujímavé,ale mne sa nezdáš vôbec romantický...S kolegyňou ti ide hlavne o sex...Dohodli ste sa,že sa rozvediete.Ona to urobila,čím prišla o finančnú istotu,čakala od teba,že ty urobíš to isté,ale ty sa teraz odrazu oháňaš rodinou.V manželstve si iba formálne,ale od kolegyne vyžaduješ vernosť a to,že kvôli tebe je na tom teraz finančne horšie,na to si nemyslel,ked si chcel,aby sa rozviedla? Teraz ti vadí,že od teba očakáva finančnú výpomoc? Rozmysli si,čo vlastne chceš: či manželku,ktorú si zradil,alebo kolegyňu,ktorej si rozbil manželstvo?Fakt by ma zaujímalo,ktorej žene sa postaráš o pekné Vianoce?Dúfam,že ich nepokazíš obom.

sinka

ja osobne by som zhodnotila moj vztah k svojej zene-tej co si s nou zenaty- a ak by som ju este milovala,a dal sa vztah zachranit,tak sa vratim k svojej rodine. lebo ak ta ta kolegyna podvadza aj teraz,tak neviem,ci to stopne ked sa rozvedies,ak uz ma rozbehnute nieco kvoli peniazom. a pravda je asi taka,ze ty si bol vypocitavy,ked si ju takto oklamal...necudujem sa,ze takeho vztahy su komplikovane a bolave.trpite vy aj vase rodiny.