je mi koli nemu strasne zle!

Príspevok v téme: je mi koli nemu strasne zle!
natie

Mam priatela, sme spolu uz skoro 2roky, bolo to uzasne krasne, verila som ze s nim budem navzdy a on tiez... ale poslednych asi 8mesiacou a stale je to len horsie sa sprava ku mne zle... a to tak ze niekedy ma zlu naladu z niecoho o com ja ani neviem a on sa so mnou stretne, vyzuri sa na mne, povie mi skarede veci a pohadame sa... ospravedlnil sa z toho vsetkeho asi len 3krat a to tiez len jednym slovom... vie si priznat chybu ale nevie ju odcinit a neda mi najavo ze by mal zžaujem sa zmenit.. ja som sa to snazila znasat vydrzat a vacsinou som za nim po hadke prisla ja aj ked to bola jeho chyba lebo mi bolo smutno... vcera a dnes sa stalo to iste a ja uz neviem co robit.. chcela by som ho vyhodist z mojho zivota ale neda sa to, hlavne preto ze ostatne dni je dobry uzasny taky akeho ho chcem, ale dokedy mam znasat to ze si zlost vyzuri na mne a pokazi nam den, mne naladu a ja len placem a on je ok... neviem co mam robit, neviem ho opustit.. pri tej myslenke som uplne prazdna a vsetko ma boli je mi zle placem a nemam zaujem uz o nic.. strasne to boliii ja som uz v koncoch... co mam roit? som smutna s nim a este smutnejsia bez neho!

natie

baby mate pravdu vo vsetkom, sama by som asi takto podobne rozpravala keby to bol napr.problem nejakej mojej kamosky.. no tazsie sa to aj robi, ale to isto viete.. rozhodla som sa ze mu razne poviem ze bud zmeni ku mne svoje spravanie alebo bude koniec, lebo ja toto fakt uz nezvladam... dnes som cely den nejedla, mam uplne stiahnuty zaludok z neho :/ mozno som hlupa ze mu davam este jednu sancu, ale ak to nevijde aspon si potom poviem, ze som mu dala vela sancii a ze jedna uz musela byt ta posledna a ze inak by som sa navzdy len trapila... budem vediet ze nie ja som ten vztah znicila..
milovna je super precitat si, ze si nieco take neprijemne zazila a teraz si zasnubena:) drzim ti palce aby sa ti to uz nezopakovalo lebo teda je to fakt neprijemne tento pocit co teraz ja mam..ale to ty vies... a este, to by sa mi pacilo keby aj ten moj bol potom z toho rozchodu aj 2roky mimo... neviem si totiz predstavit jeho s inou a stastneho, trha mi to srdce.. ale on mi 100x povedal ze on inu nikdy nechce a ze bude radsej sam, tym nemyslim ze by som predpokladala ze by zostal sam, ale snad by aspon trpel ze prsiel o mna ktora som mu pomohla uz x krat v jeho tazkych chvylach a ktora som ho tak lubila.. a som si ista ze uz ina ho tak nebude..:(

kajka01

a este k teme..no podla mna by si to mala spravit tak ked on spravi nejaky takyto vystup tak sa mu jednoducho neozvi nechod za nim..tym mu len davas pocit ze aj ked bude protivny prepecie sa mu to a bude si to robit nadalej...mala by si mu jasne dat najavo ze takto sa spravat nebude..chapes aby bol on ten co pride ozve sa ti a nech sa ospravedlni!! povedat mu to a zahrat sa na tvrdu a neustupcivu...a aspon by si aj videla ci vobec ma snahu o odpustenie alebo mu to len pride vhod ze sa s nim nebavis...

kajka01

milovna..viem ze to nie je k teme ale ten tvoj byvaly ta podviedol s tvojou kamoskou alebo jeho kamoskou..ja neviem ale mne taketo pribehy beru vsetky iluzie o stastnom harmonickom vztahu bez podvadzania..aj ked pises ze by to inak neurobil ale urobil a to ho neospravedlnovalo ze bol opity...ale tebe tym vlastne urobil sluzbu...

milovna

pozri.ja som mala 4 rocny vztah.caz tie 4 roky sme kazdy den spolu boli.vsetko sme spolu robili ako napr.chodili von a tak.tak isto ako ty somm to mala mozno aj horsie.mal zvlastnu povahu.bol moc tvrdohlavy a robil veci co nemal a vadilo mi to.velakrat mi sluboval ze sa zmeni ale proste bolo to v nom.povaha sa tazko zmeni.milovala som ho nadovstko chcela som snim rodinu,ale som bola moc hlupa.stale som dufala,ale ved on sa zmeni a verila som tomu.no niekedy som bola tak zufala,ze som ho chcela opustit ale nedalo sa.nevedela som si predstavit bez neho zivot.raz som sa aj modlila aby urobil nieco hrozne,aby som mala obrovsky dovod sa s nim rozist.a stalo sa.podviedol ma s kamoskou.bol opity a to mu nerobilo dobre.spravil nieco co by vzivote neurobil.strasne som trpela ale za 3 mesiace som bola v pohode.tak mi bolo super a teraz som zasnubena s inym.fakt to ked si pretrpis,bude ti len super uvidis.a aby si moc netrpela,dost mi pomahali kamosi aj ti na ktorych som srala ked som chodila s tym debilom.inak je tomu 2 roky a stale je zo mna v prdeli.stale ho to hneva ale je to jeho problem:-)mne je super:-)drzzzim peste

alzbee

natie: uplne ta chapem-vacsina zien sme v tomto smere hlupe...trpime, aj ked by sme nemuseli. Verime, ze sa zmeni, aj ked dobre vieme, ze kvoli nam sa nikdy nezmeni. Clovek sa zmeni jedine kvoli sebe, nie kvoli niekomu inemu :(( zialbohu, tak to je...neostava ti nic ine, nez sa s nim uprimne porozpravat v takom style, aby to nebral tak, ze mu to vycitas...vyskusaj mu povedat vsetko to, co pises aj sem a az to nepochopi, tak aspon vies, na com si..drzim palce:)

natie

samozrejme ze sa nechcem trpiet cely zivot... len mam problem s tym, ze stale tak hlupo verim ze sa zmeni.. myslis ze som naozaj hlupa ked si to myslim? alebo ze by sa mohol zmenit? Mozno si to myslim len preto ze to tak moc chcem.. ale tak moc mi trha srdiecko predstava ze by som ho mala zmazat zo zivota v ktorom je tak dlho a my sme spolu skoro kazdy den.. tazko sa takeho niecoho vzdava, on vlastne tvory skoro vsetok moj volny cas....

milovna

hm.tazke to mas.no bud ho das dio poriadku a ked nema zaujem,tak vydrz par dni bez neho.proste vytrp si to a potom aj tak budes ok a mozno stastnejsia s inym?chapes chces mat po boku takeho chlapa ktory sa nezmeni?je to jeho povaha a ty to nechces.uvidis,len par dni si pretrpis a potom bude ok.chces trpiet cely zivot?si vyber