Genitálny herpes

slimaciq

Ahojte baby! Mam obrovsky problem a neviem,ako z toho von.Nakazila som sa gen. herpesom od svojho este vtedajsieho priatela, predtym som nemala ziaden pohlavny styk, ani oralny sex s nikym inym, takze viem, ze ma iny nemohol nakazit. Prejavy boli dost zle a mox ex-priatel odmietol ist na liecbu zaroven so mnou. Doteraz, aj ked nie sme spolu ma obvinuje, ze som to mala v sebe uz dlho a ze urcite he aj iny sposob prenosu, pricom ja viem, ze nie je! Zrejme ma aj on problemy, ale hadze to na mna...on mal 12 sexualnych partneriek. Ako mu mam dokazat, ze som sa nemohla nakazit inou cestou ako pohlavnym stykom alebo oralnym sexom?

klea

ahojte aj ja som jedna z vas ktora ma tu pliagu je to strasne a co je najhorsie nakazila som aj mojho priatela on to nijak neciti ma lepsiu imunitu ja beriem lieky od imunologa na imunitu ale zeby to bolo lepsie nepovedala by som baby rodit ak chcete tak jedine cisarskym inac nakazite aj babo treba to povedat drzim palceky vsetkym babam ktore sme herpesove a ostatnym aby to nikdy nedostaly

peťa

Herpes sa dá vyliečiť, ale nie zbaviť sa ho. Ostane navždy driemať a pri oslabení organizmu sa zase ozve. Je to rovnako ako herpesy na ústach.Vyliečiš ich a znovu dostaneš. Je mi ľúto, ale len podporovať imunitný systém aby sa nevrátil.

jelka

je to blba sprava ale genitalneho herpesu sa neda zbavit...je to virus co zostava v tele po cely zivot a pri akomkolvek oslabeni organizmu sa objavuje...

heki

Ak chcete vedieť všetko o genitálnom herpese zadajte do vyhľadávača Google genitálny herpes a tam nájdete množstvo článkov o tomto ochorení.

vivi

To zmarazenie radsej som sa ani nepozerala co za strasnu vec drzi v ruke...stipe to ked to robi ale da sa to prezit no potom to asi pol hodinku hodinku straaasne boli ale aj to prezijes:) myslela som ze som sa ho zbavila no nie...teraz sa mi zase objavil nemam v zaujme ist zase gynekologovi myslim ze chudaci si s tym tiez nevedia rady zbavia ta toho na chvilu a potom znova a ja niesom ochotna ani schopna chodit kazdy mesiac na zmrazovanie.Uz som z toho zufala neviem co mam robit kam za kym mam ist...?Nevie niekto pomoct prosim?prosiiiiiiim!!!dik moc a drzte sa baby...

tinta

ako vlastne funguje to zmrazenie? si sa herpesu zbavila uplne alebo len prechodne? ja sa ho uz niekolko rokov pokusam zbavit, ale nejde to.

maruska213

herpes gen je pohlavne prenosna choroba treba ju liecit u gynekologa alebo u kozneho lekara necakat konat hned