nOhy dO O....hroooza

AJKO

AdamKrt dakujem..asi sa zacne venovat jezdeniu na koni..:D :D ale nie... no a neda sa to aspon zastavit aby sa mi viac uz ohy nekrivili? lebo mam pocit ze su stale viac do O :D

AdamKrt

Nohy do O mavali honaci dobytka, alias kovboji, alebo kocovne kmene jazdiace na konoch. Pri nedostatku vapnika, alebo castym sedenim na koni doslo k deformacii noh.

Inak urcite to na Tebe neni nic strasne. Ber to tak, ze sa Ti lepsie bude jazdit na konika... :-)

alzbee

Az ta to potesi, tak podla mna su lespie do O, nez X :)) ale osobne si myslim, ze ci su do O alebo X, nic sa s tym neda robit. A urcite by som sa kvoli tomu neobmedzovala v noseni sukni a podobne...ved komu sa nepaci, nech sa nepozera, nie? :)) ja mam nohy normalne-rovne a mam ich zase zilnate. jednak mam strasne tenku pokozku a jednak mam nabeh na krcove zily..proste nemam pekne nohy. Kedysi som kvoli tomu nosila len dlhe sukne. Ale povedala som si, ze nato kaslem...toto leto som zacala nosit aj sortky, aj kratke sukne...ved komu sa nepaci, nech sa nepozera. Nikto nie je dokonaly:))

usiko

nic, draha, mam to aj ja a no a co...volim si take oblecenie, ze to velmi nevidni - siroke oblecenie, sukne az po zem.....