Buduca svokra?

Príspevok v téme: Buduca svokra?
nadne

Mam dlhsi vztah. Ale mam velke obavy, aku mam svokru. Skusim trosku opisat. Je nabozensky zalozena a zaroven sa velmi sprta vo veciach, ktore mi \"nahanaju strach\". Ja to jednoducho nemozem pocuvat. Vsetko, co sa udeje zvaluje bud na zly datum narodenia, zle cislo domu, urieknutie, vo vsetkom hlada nieco viac. Mne z toho zacina sibat. Ja uz nevladzem. Je to chore. Inak stale sedi doma na zadku, lebo ona robit nepojde za ubohych 10 tis. a to ma len strednu, ja mam VS a robila by som aj za 10 tis. Ona sa namiesto toho hrabe len v knihach, zaujima sa o veci medzi nebom a zemou a ked ma nejaky problem, mna sa opyta, ze co si o tom myslim. Lebo ja som inteligentna a chce vediet moj nazor. Lenze mna tie jej reci nebavia. Po dalsie ja som zo stabilnej, dobre zabezpecenej rodiny. Pricom u nich su stale problemy, financne aj rodinne. Nemaju takmer nic, chodia z jedneho podnajmu do druheho. A ona sa zacala utiekat k tychto veciam. Vyvolavala vesticiam, minala peniaze atd. Najviac ma irituje, ze peniaze nemaju, ale ona stale hlada nejaky pozemok alebo dom, ktory by kupila. A zaco? Ja uz nevladzem. A moj partner ma z nej velmi vela, ale nie je tak deformovany. Ked som povedala, ze sa prestahujeme niekde na juh, povedala, ze sa zbali a pojde s nami. A on len tak svoju mamu nenecha,chapem. dalsi kamen urazu, ja mam VS on nie a niekedy mam pocit, ze mu to velmi vadi. Kde som sa to ja dostala? Som v bludnom kruhu, pretoze vzdy mi pride luto opustit ho. Lenze ja uz nevladzem, zacali mi padat vlasy, som slaba, nevladzem z tych reci. On ma miluje, ale toto sa neda vydrzat a ja neviem teraz ani pisat, lebo som uplakana, boli ma hlava. prepacte za chyby, stylizaciu, som dnes v haji.

...

ahoj Nadne
to som znova ja..pisala som ti vcera a nechcem aby si dopadlo presne ako moja sesternica..ta sa vydala za chalana s ktorym bola 3r..narodila sa im dcerka a on ju zacal mlatit ako zito..nevazil si ju bol presne ako ten tvoj..no zmenil sa a to velmi..zlomil jej nos nakopal ju do brucha pocas tehotenstva a ich dcera ma na chrbte velky znak..co jej uz ostane na vzdy..rozviedli sa ale ta nenavist co k nemu a jeho rodine citi je obrovska...ich dcerka ma 14r a zije z mamou v rakusku...ten jej manzel bol laskavy a ona ho lutovala lebo stale hovorili aky su chudaci ale robit nesli..lebo ak si pisala za take peniaze robit nebudu...asi tak..ja by som sa velmi od nich distancovala a an ak ta ma rad pojde za tebou vsade aj na koniec sveta...zvaz si ci je tebe rovny a potom zistis ci je potrebne sa takto trapit alebo zacat novy zivot niekde inde..papa drz sa

nadne

ja si myslim, ze ma miluje, ale stale castejsie aj ked to vyznie kruto, mam obavy, ci ma nevyuziva, preto, co vsetko mam a v akych kruhoch sa pohybujem. s jeho mamou to je tazke. kedze nechodi do prace, je stale doma a nema ani ziadne kamaratky. potom by sa rozpravala len so mnou. neviem ako jej to vysvetlit, nechcem jej ublizit. teraz tam chodim menej a ona sa stale pyta, co sa deje. v podstate aj jej mi je luto, lebo jej muz je grobian. ale co ja s tym urobim, myslim, ze mam nervy v haji a zdravie uz aj tak znicene. byt laskavy a dobry, ma to este cenu? alebo vas vyzmykaju, vycicaju a koniec:(.

...

Ahoj..
Nadne je mi ta velmi luto ze si v takej situacii..prosim ta zacni byt sama sebou a snaz sa ju trosku ignorovat lebo sa inak zrutis..zdravie je dolezitejsie nez hoci co na svete..Ja mam velmi milu a laskavu svokru, ta sa do nas nemiesa a rozprava aj inym jazykom nez ja...tak mam trosku asi aj vyhodu..
Prosim ta skus byt ozaj sama sebou a tak zistis ako sa k tebe budu vsetci spravat nepodraduj sa im lebo sa stratis v svojom ja...budu ta riadit a hlavne ona a on je asi jej milacik tak preto sa jej stale zastava a podraduje..stale si povec svoj nazor ci sa jej paci alebo nie a ked to ozaj nepojde navrhni aby ste sa daleko vy dvaja odstahovali a ak on nepojde tak mas aj odpoved ako ta lubi...este nieco ...moj manzel je moslim a nam to vobec nevadi ja respektujem jeho vieru a on zase moju ...mame malicku dcerku bude mat co skoro 1r a sme ju aj krstili na Sk lebo som si tak zelala...ak sa dvaja maju radi na nabozenstve alebo na rase nevadi...Sama sa venujem vo volnom case tarotu ale nikomu tym hlavu nemutim nechavam si to ako konicek...tak sa drz a zelam vsetko dobre...nech ti to vyjde.papa

zuzic

nadne nie ze si kvoli tomi znicis zdravie!!! moja mamina sa tiez nezniesla so svokrou ale kvoli inym veciam a ked sa presstahovali vysvitlo ze bol na nu velmi naviazany a boli hadky a tak...ale teraz je to uz lepsie

nadne

a stracam pevnu podu pod nohami. ona stale vsetko spochybnuje, rozobera, odjakziva riesim ich problemy, ani raz tam nebola pohoda. pritom som pekna, vzdelana, len prilis citliva a nemam asi stastie na chlapov, resp. chcelo by ma xy muzov a ja som sa upisala tomuto jednemu,lebo neviem, co na nom vidim. stratila som tymi rokmi samu seba. uplne si ma obmotal okolo prstov a zrejme vytusil, aku mam povahu. jednoducho zacala som si pripadat ako velke nic. ked som sa pekne upravila, nikdy ma nepochvalil, zato ini ludia sa nevedeli vynadivat. preco nemoze byt normalny. neskor mi zacal vyhadzovat na oci, ze je vsetko moja chyba, lebo odjakziva vsetko mam a neviem, co je to prezivat zo dna na den. ale ja som mu to vzdy prepacila, lebo mi bolo luto ako zil on.