Po laparoskopii žlčníka

adam13

Ahojte, mňa bolela dlho tá jazva, známa si to liečila rašelinou, odporučila mi rašelinový kúpeľ, kúpil som na nejakom eshope cca 8€,
potom ešte dva krát som to mal, ale už pri prvom raze sa mi značne uľavilo, odporúčam

Nevy

mna operovali vo februari a mam 4 male jazvy...teda som si nahmatala vtedy 4 male gulocky pod nimi a trochu pobolievali...ale povedali mi, ze sa to hoji a mam si ich masirovat aby sa to nejak uhlahodilo a aj tak bolo...teraz mam jazvi ale ziadne gulky..ono sa to rana rychlo hoji zvonka ale zvnutra pomalsie...to ze to trochu pobolieva je znak ,ze sa to hoji...ak vsak ti nieco tecie alebo tak, tak to je uz na navstevu lekara

hugo25

mňa operovali na žlčníkové kamene laparoskopický vo štvrtok.už je tomu 2týžne a ma to bolí pri veľkom nádychu odkiaľ mi vybrali žlčník.pupok mi stále tečie hnis: je to pohode.

jaja2222

Mne sa pupok hojil pol roka, tiež ma to bolelo .nemohla som ani na bruchu spať a na zatlačenie ma to bolelo.mne na to pomohol týždenný pobyt, čo som si zaplatila v kúpeľoch lúčky. po porade s lekárom v tých kúpeľoch mi naordinoval denné kúpanie vo vnútornom liečivom bazéne a cvičenia rôzne /fit lopta, cvičenie na panvové dno/ , magnet na podbruško a vaňové minerálne vane a vlastne tam som si tento pupok po laparoskopii vyliečila behom týždna. Pol roka po operácii ma to ešte bolelo a jeden lekár mi poradil tieto kúpele a naozaj tá voda vo vnútornom bazéne robí \"zázraky\" na doliečovanie jaziev a poranený a komplikácií po laparoskopiách , alebo sekciách. rany sa hoja okamžite, poranenia sa vyliečia aj vnútorne aj vonkašie sa hoja pooperačné jazvy po laparoskopiách a sekciách. naozaj tá voda tam robí zázraky. Nielen na ženské problemy ale na všetky pooperačné jazvy a hojenia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!en týždenný pobyt si tam zaplatiť cca 2 procedúry denne a lekárovi na vstupnej prehlaidke povedz, že chceš každý deň vnútorný bazén na zahojenie jaziev. Víde ti v ústrety a naozaj sú tam vynikajúci lekári a vedia na čo tá voda dobre robí.