neviem ako dalej!

Príspevok v téme: neviem ako dalej!
karin363

Neviem ako dalej, priatel ma nechal zo dna na den, vysvetlenie bolo, ze jeho city voci mne uplne ochladli, ze neciti absolutne nic preto to ukonci.najhorsie bolo ze mi to nepovedal do oci, ale napisal cez internet a dva dni pred tym ma ignoroval na 100percent.totalne som sa nervovo zrutila, neviem co mam robit,nemam chut zit, nejem, neviem spat, nedokazem sa usmiat, nic ma nebavi,riesim to tak ze si kupim flasu,nevypijem toho vela, dva tri pohariky,obcas to prezeniem aby som vypadla z reality aspon na chvilku, lebo mam pocit ze sa z toho zblaznim.
Najhorsie natom je ze som kvoli nemu nechala dost dobru pracu mimo Slovenska a on sa po velmi kratkej dobe na mna proste vykaslal.slubil mi potom cez internet samozrejme ze sa este raz uvidime, pretoze som ho prosila o to, ale nedodrzal to, a ignoruje ma a ja sa s tym nemozem zmierit ze je koniec.Nedokazem sa s tym vyrovnat a pohnut sa dalej.stratila som zmysel zivota,neviem co dalej vazne.stale nanho myslim,vsetko mi ho pripomina.ja viem ze treba cas a preboli vsetko, ale nemozem sa vyrovnat s tym co vsetko som kvoli nemu nechala a on sa takto zachoval. som totalne hotova z toho.chcem ho spat, ale viem ze to nepripada do uvahy, lebo on nema zaujem, nedviha, neodpisuje.ako moze clovek tak druheho ignorovat.ja to nedokazem pochopit. som na dne

00000000001

Potrebuješ čas!!! Viem, že je to ťažké a že nám sa to ľahko píše...ale presne tak ako to už bolo písané, čas všetko zahojí. Tvoj bývalý priateľ nestojí za to aby si za ním plakala, jednoducho si povedz, že ty si zaslúžiš omnoho, omnoho lepšieho. Život ide ďalej! Všetci to poznáme, poznáme tú ukrutnú bolesť na srdiečku po rozchode...ale to prejde. A v žiadnom prípade to nerieš alkoholom, ten to nespraví akurát tak sa môžeš stať na ňom závislá a to by si určite nechcela, to je to posledné čo ti chýba. Skús radšej aktívne cvičiť, potrebuješ sa poriadne vyšťaviť aby si nemyslela stále na neho...čo najviac času venuj koníčkom, začni nový život, to čo si vždy chcela a nikdy na to nebol čas. Začni robiť veci, ktoré ti ho nebudú pripomínať. Kúp si psíka a stále sa mu venuj...zabudneš na ex a ani sa nenazdáš už zase budeš mať srdiečko zacelené. Naozaj taký chlap ti nestojí za to aby si za ním plakala. Možno teraz sa na to všetko pozeráš inak no po čase si to uvedomíš aj ty. Povedz si bolo to pekné, no už je to preč...príde niečo omnoho krajšie. Verím tomu že niekde na teba čaká ten pravý a ty ho nájdeš len ešte nie je ten správny čas. Vydrž a neopúšťaj sa, zvládneš to :)

ROBAK

karinka urcite je to pre teba tazke ale ako si napisala - cas vsetko zahoji a k tvojmu priatelovi zrejme nepozna slovo laska a charakter inac by nieco take neurobil a nezabudaj alkohol nic nevyriesi treba ist dalej aj ked je to velmi velmi tazke, ale ty to urcite dokazes - drzim ti moooooc palce aby si to zvladla