Mam po 40-ke,som tehotná!!!

daja1

milá baba78,
najlahsie je cloveka odsudit!ako to urobila mama kama, moze sa to lahko stat aj jej, alebo jej dcere-neviem aka je stara. Ja mam 43 a si fakt v nezavideniahodnej situacii, ale hore hlavu! Vsetko sa vyriesi. Zalezi na tom, aky mas vztah k svojej terajsej rodine, ak tam nieco neklapalo a preto si si nasla milenca, tak by som sa jej vzdala, lebo casom by to prislo tak, ci tak, ale ak to bola len nejaká jednorazovka, alebo len bocný vztah, tak ostan pri rodine.a naozaj zalezi,ako to ten chlapec s tebou myslí.ja mam tiez priatela o 10 rokov mladsieho, viem ze ma velmi lubi a zobral by si ma aj hned, ale tu váham ja, teda nechcem. ale keby sa mi stalo to co tebe, tak isto odidem s nim.ale ja uz mam dospele deti, tak to je zasa nieco ine. skus sa poradit so svojim srdcom, to ti najlepsie odpovie na tvoju otazku. vela stastia a drzim ti strasne, strasne palce.(a ak to nebude nutné, nechod na interupciu, zabijes nevinný zivot), pá, pá.

sarah

Je tazke z dvoch viet posudit tvoju situaciu.Zalezi od teba ci chces dieta ,milenca a aj zivotnu zmenu.Mat dieta je dost velka zodpovednost nielen financna ale je to na cely zivot.Vies mam 42 vyzeram velmi dobre mam mladeho partnera uz tri roky a sme stastni.Chceli sme aj dieta ale pokial nemam take podmienky financne ake chcem ja radsej sa ho vzdam.A to si nezijem najhorsie..kedze som dlhe roky zila v USA je bezne ze tam zeny maju dieta po 40 tke ale k tomu opatrovatelku dom a financne zabezpecenie.Zalezi aj na tom ci ta tvoj partner uzivi.Viem ze nie je vsetko len o peniazoch ale su dost potrebne a hlavne v dnesnej dobe.Ale fandim ti a riad sa svojim srdcom ale aj rozumom.To je dobra kombinacia.Vela stastia...

lilii

Hmm to je tazke rozhodovanie.Ale ak je tvoj milenec za a stoji zato,asi by som to riskla.Zivot je boj a treba ist za svojim cielom,za svojimi snami a tuzbami.Niekedy je risk -zisk.Niekedy stratis uplne vseto.Ale hlavne si nemysli,ze si stara,ked mas 40.Je to ten najlepsi vek ,lebo predpokladam,ze uz si natolko rozumna,ze vies co chces.