Bod G

romino

Ahojte! Ako mam najist ten bod G? BLbe mi je sa v priatelke prehrabavat, ale skusal som a vobec nic som nenasiel. Ci mam kratke prsty alebo co ale fakt vobec nic. Pomozete? Vdaka

clarice

ja som objavila svoj G bod vtedy, ked do mna narval partner venusine gulocky a takym istym sposobom ich aj vybral, necakane, najprv to trosku zabolelo, ale ten pocit...

lenuska

najlahsie ti ho partner nahmata tak, ze si cupnes a on ti vojde prstom najhlbsie ako sa da a potom prst trosku pokrci tak, aby sa ta dotykal celou vnutornou castou prsta. nachadza sa pod pupkom vo vnutornej casti tela

mackousko

Diana to sa stava nekomu ten bod G proste chyba. Inak kazda ho moze mat nekde inde neda sa presne povedat, ale ked zasuniete prst do posvy a budete jemno tlacit smerom k panevnej kosti tak by ste mohli ucitit taky maly hrbol, tomu sa udajne hovori bod G. Vela stastia v skumani.

diana

ja som nikdy v zivote nenasla bod g a ani nenajdem, lebo neviem kde ho mam hladat, a ani ako , a ani kedy!!! a uz ma to velmi hneva, lebo si ho chcem najst. viete niekto kde sa bod g da najst?????????