navaly tela, napuchnute brucho, a 21 rokov- zblbi mi hormnony cico ?:(

AdamKrt

Cele telo sa meni v priebehu zivota cloveka. Hormonalka naviac zatazuje aj pecen, oblicky. Nic netrva večne. Kludne to moze byt aj z toho, alebo to je nieco ine. Napr. nejaka brusna chripka... Pomerne rozsirene. Skus navstivit svojho vseobecneho lekara.

navaaaaalka

prejavuje sa to len druhy tyzden, predtym som chudla pekne a nic sa nedialo,, a HAK je bezprolemova ete som z nej schudla a mam ju uz par rokov :(

AdamKrt

Ak sa to deje uz dlhsie, kludne to moze sposobovat HAK. Nie kazdemu to sadne, neni to pre telo prirodzene, potlacat jeho funkcie. Niekde sa to prejavit moze...

navaaaaalka

Vies co uzivam, yasminelle lenze uz dost dlho, a myslim ze telo si dost zvyklo na to takze tam by nemal byt problem snad :( ale mala som skuskove a pocas jeneho tyzdna som dvakrat zabudla vziat atabletku tak som ju potom vzala ale az po tych 12 hodinach, myslis ze to tam moze hrat ulohu? ja nevoem fakt,,, potom som mala nevysvetlitelnu virozu39 stupnov a hnacky a neviem ci sa mi tiez nejaka tabletka nevyplavil ach jaj :(

navaaaaalka

Podotykam ze cvicim kazdy den dost dlho, potim sa cize by som mala chudnut, mam velmi prsiny jedlanicek a ziadne tuky nejem... predtymsom takymto sposobom schudla velmi rychlo a teraz to nejde ani za nic :(