Priatel

Príspevok v téme: Priatel
truli-muli

Ahojte. Neviem, ci by som to mohla nazvat problemom alebo rutinou, no je to vec, ktora ma trapi. S priatelom sme uz velmi dlhy cas a dokonca planujeme svadbu. Problem je v tom, ze ma poslednu dobu na mna stale menej a menej casu. Ma to vela, praca, splacanie uveru, chapem ho, ze je unaveny, ale ako si mam vysvetlit, ze odomna \"uteka\" domov, lebo je unaveny, ale potom mi o hodinku na to vola, ze ho kamarati pozvali na pivo, tak siel s nimi do baru a posedi si tam aj take cca 2 hodinky. Na toto unaveny nie je ? Lezu mi jeho \"kamarati\" uz poriadne na nervy. Nedaju mu pokoj, ani ked som s nim, skoro vkuse mu vyzvanaju a volaju ho sem, tam a on nikdy nevie povedat nie. A zase je to vsetko na moj ukor. Ked mu poviem svoj nazor, ze ma to trapi, tak mi len odveti, ze to nie je pravda, ze s nimi travi vela casu a bla bla. Ozaj neviem, co si mam o tom mysliet ? Prosim len vazne rady. Vdaka

muki777

začnem mu robit to iste...ingoracia...neozyvat sa.a potom ked sa ozve on, povedat ze som unavena a aj tak idem s babami posediet, chata, stretko a pod.

klarita

no ja aj chodim stale s kamoskami ...ale to jemu nevadi vobec...a jeho kamosi nemaju baby teda jeden ma a to je vsetko...aspon co viem...

pomoooc

hmm...tak ked on bude chciet byt s tebou, vracaj mu to...najdi si kamosky alebo chodievaj vonku so starymi a bude si ta viac cenit ked zisti, co nema. Vela stastia... alebo nech jeho kamosi vezmu priatelky a urobte si spolocne akcie...ved aj takto moze byt sranda:D

klarita

ale aj tak to nastvat.lebo je ine ked je na babe ci pojde s priatelom alebo nie.a ked sa priatel ani neunuva zavolat svoju priatelku s nim....

klarita

to si aj ja myslim..alebo jednoducho uz to pre nich nie je "take" nemozu hocico trepnut lebo je tam baba..ak su zvyknuty na cisto chlapsku spolocnost. ja som bola pred tym v partii kde bol mix baby aj chalani tak to bolo zase ine..ale tato mojho priatelo je viac menej cisto chlapska...teda aspon myslim:D

sweet_lolitta

ja som sa naucila, ze ked nemam chut, tak s priatelom nejdem, aby som vsetkym nekazila naladu mojou otravenostou. Tak si spravim vecer pre seba. A to som bola castokrat svedkom, ze sme sli aj s jeho kamosmi von a akonahle dosla niecia priatelka, tak nalada klesla na bod mrazu, proste zeny to vedia pokazit ked chcu.

klarita

no moj priatel je tiez taky ze s kamosmi briluje casto...minule ma tym uz dokonca nastval a to mi doteraz nevadilo...ale vysvetluje mi to tym ze jednoducho ked je unaveny alebo z roboty tak pri tom pivku s chalanmi si tak ozajstne ulavi a "oddychne"...neviem to inak vysvetlit ale moze byt ze oni maju inu komunikaciu a pride tam na uplne ine myslienky...aj ked to by mal asi aj pri svojej priatelke....ale ako vravim doteraz mi to nevadilo ale uz sa stalo ze aj mna to nastvalo lebo je to nieco podobne...
jajka001 ked on nezavola a vie ze by som napr. ja isla tak ako mam ist s nim? a zase viem ze by som sa tam asi unudila s nimi a nic nehovorila.mozno je to tym ze ich az tak nepoznam lebo s nimi netravim cas lebo inak aj ja mam dost aj kamaratov takze v tom problem nie je ze nerozumiem chlapskej reci..len s nimi je to ine...