Necitim sex, vobec nic pri tom aj ked som vzrusena

Príspevok v téme: Necitim sex, vobec nic pri tom aj ked som vzrusena
necitim sex

Dobry den, mam 21 rokov, sexualne zijem od 17. som vzrusena cca 3x v tyzdni ale dosahujem orgazmus jedine ak ma partner tam dole draydi yvonku rukou a penis NIE je vo mne. Uz som zufala z toho, ze sex a samotny pohyb penisu vo vagine ma nijako ani minimalne nedrazdi, a to som tam dole dost uzka. skusali sme teda zapojit to drazdenie rukou ku sexu, aj ine praktiky, vyskusali sme vsetky polohy z Kamnasutry, no vysledok ziaden---zacalo ma vsetko bavit az ked zo mna vytiahol penis. Proste sa citim akoby mi bol jeho penis uplne nanic, a to nie je maly.

Mam 20 rokov a uz 2heho sexualneho partnera, no rovnako ako pri prvom ziadne drazdenie vaginy pri sexe necitim a uz som z toho seriozne smutna, lebo vzdy som len hrala divadielko ked som si to xela uzit som si uzila jedine predohru a cely sex mi vobec nic nepriniesol, ani keby sme neviem co zapojili do toho. Proste akonahle mam penis v sebe, moje vzrusenie dokonca klesa, ale je zaujimave, ze stale som vlhka. a ze stale ma nepresla chut, potom mi partner snad ani neuveri ze z toho cely cas fakt nic nemam:/ no proste akonahle je vo mne dnu penis necitim ziadnu rozkos, pritom mi na penise samotnom vobec nic neprekaza, a nahe muzske telo je pekne.

Prosim Vas, ako je mozne, ze ked som zdrava aj telom aj dusou mam tento divny problem? ziaden pozitok zo sexu aj napriek tomu ze som casto vzrusena? preco ten penis ako keby necitim? hoci nie je maly? ako dosiahnut aspon pocitenie drazdenia? A je mozne ze mam skratka necitlivu vaginu? Dakujem za vase rady. A ak je pravda taka kruta ze s mojou vaginou ma penis drazdit niky nebude, kludne mi to napiste, potrebujem vediet pravdu. Dakujem krasne a prajem Vam pekne leto:)

necitim sex

Dalsi problem...ako partnerovi priznat ze ma to jak je rok dlhy nedrazdilo, ale ze som bola furt iniciativna atd. nex to skusim a zdokonalim? Nie preto ze je mi to prijemne? A tiez ze to bolo kvoli nemu? Proste som xela byt skvela milenka no ukazem sa ako klamarka:((( Nechcem mu ublizit ale takto ublizujem nam obom ked sa tvarim ze je vsetko OK:(((

necitim sex

Diky:)
este s ex sme skusali nadstavec D a vysledok? steklenie amoj smiech, a ziaden uzitok. A vibrator---do zadku si ja strkat velmi nechcem...a co sa tyka do vaginy:

aj keby fungoval vibrator, opet to nebude jeho penis vnutri, co by ma drazdil ale vibrator. Moj problem je ze musim inervovat drazdivost vnutri tela. A takto keby fungoval vibrator postupne by nahradil priatela...a co s tym problemom ze jeho penis by ma nadalej nedrazdil? Vibrator by to neriesil, len by bol priatel sklamany ze by som ho mala radsej v tomto smere://

AdamKrt

Skusali ste uz nejake nastavce na penis s vystupkami, alebo so stimulaciami klitorisu, ci zdrsnene kodomy ?

Alebo pouzivat pri milovani vibrator ? Mozno, keby si skusila napr. vibrator do zadocku, nastavit maximum a pritom by Ta miloval, alebo by mal nastavec, kde pri prirazani Ti stimuluje klitoris, mala by si z toho nieco a mozno by si bola viac rozcitlivena, zeby si vtedy aj nieco citila v posve.

necitim sex

Teraz na inej stranke mi povedali ze to je chyba inervacie vnutri...co s tym? ?:(
a teraz ked poviem po roku chodenia priatelovi ze od zaciatku mam tento problem... fasa:/

necitim sex

JA som sa zmierila stym, ze orgazmus moznbo nedosiahnem nikdy, chcem len drazdenie aspon,to mam akoze 10rokov co robit so svojou laskou? Ved ked mu poviem ze mam tento problem bude smutny ze si to neuzivatm... opusti ma kazdy chlap... a ja nebudem mat lasku kvoli debilnej chybe v organizme ze to necitim pri sexe:///Taak by som chcela! Bola by som skvela milenka, ved uz teraz robim uplne vsetko co by chcel a je spokojny...Aj ja chcem byt:/

alzbee

Kdesi som citala (ale ktovie, ci je to pravda), ze zeny dosahuju sexualny vrchol az okolo 30ky..vraj vtedy vedia sex naintenzivnejsie prezivat, aj sa im dari dosahovat vaginalne orgazmy...tak si este 10rokov pockaj a uvidis :-P ale myslim, ze takych dievcat je viac, nez dost...ja sice citim pri sexe pocit vzrusenia, ale tiez sa mi este nepodarilo mat vaginalny orgazmus..a klitorisny jedine, ked sa popri milovacke drazdim rukou..tak pockam s tebou este tych 10rokov :D :D

necitim sex

Nedospela---to ako fyziologicky? LEbo fakt v psychike mi neporekaza nic a telo mam vyspele, lenze napriklad v tom moze byt kus pravdy pretoze mavam problemy s menzesom a tak... mozno ze je to tym? Ale vzrusit sa viem atd. aj vlhka som, bolesti nemam ... Zahada:/// No dufam ze asp tebe sa to polepsilo:)

n,..

pfuuu ťažko ťažko asi si nedospela sexualne.. aj keď na to vek máš ale telo hovorí niečo iné.. aj mne to takto robilo ako aj tebe.. ael po čase som ten sex začala inak vnímať a aj som sa konečne dokazala spraviť.... som zvedavá na ostané príspevky

alzbee

V tvojom texte su napisane dva pribehy od dvoch osob?..lebo raz mas 21 a potom 20 rokov...ci som nieco zle pochopila?