Necitim sex, vobec nic pri tom aj ked som vzrusena

Príspevok v téme: Necitim sex, vobec nic pri tom aj ked som vzrusena
necitim sex

Dobry den, mam 21 rokov, sexualne zijem od 17. som vzrusena cca 3x v tyzdni ale dosahujem orgazmus jedine ak ma partner tam dole draydi yvonku rukou a penis NIE je vo mne. Uz som zufala z toho, ze sex a samotny pohyb penisu vo vagine ma nijako ani minimalne nedrazdi, a to som tam dole dost uzka. skusali sme teda zapojit to drazdenie rukou ku sexu, aj ine praktiky, vyskusali sme vsetky polohy z Kamnasutry, no vysledok ziaden---zacalo ma vsetko bavit az ked zo mna vytiahol penis. Proste sa citim akoby mi bol jeho penis uplne nanic, a to nie je maly.

Mam 20 rokov a uz 2heho sexualneho partnera, no rovnako ako pri prvom ziadne drazdenie vaginy pri sexe necitim a uz som z toho seriozne smutna, lebo vzdy som len hrala divadielko ked som si to xela uzit som si uzila jedine predohru a cely sex mi vobec nic nepriniesol, ani keby sme neviem co zapojili do toho. Proste akonahle mam penis v sebe, moje vzrusenie dokonca klesa, ale je zaujimave, ze stale som vlhka. a ze stale ma nepresla chut, potom mi partner snad ani neuveri ze z toho cely cas fakt nic nemam:/ no proste akonahle je vo mne dnu penis necitim ziadnu rozkos, pritom mi na penise samotnom vobec nic neprekaza, a nahe muzske telo je pekne.

Prosim Vas, ako je mozne, ze ked som zdrava aj telom aj dusou mam tento divny problem? ziaden pozitok zo sexu aj napriek tomu ze som casto vzrusena? preco ten penis ako keby necitim? hoci nie je maly? ako dosiahnut aspon pocitenie drazdenia? A je mozne ze mam skratka necitlivu vaginu? Dakujem za vase rady. A ak je pravda taka kruta ze s mojou vaginou ma penis drazdit niky nebude, kludne mi to napiste, potrebujem vediet pravdu. Dakujem krasne a prajem Vam pekne leto:)

tiež necítim

Hm, tiež mám tento problém...milovanie ma baví, priateľ ma vzrušuje, všetko je to krásne, ale orgazmus neviem čo je...ani taký, ani taký...Pri sexe necítim nič, len nedočkavo čakám, kým sa spraví, nech je to už za mnou...ale opakujem, kým nedôjde k styku, tak ma to baví, som vzrušená, vlhká...a nič...no a minule mi dráždil klitoris a začalo mi normálne mykať nohou, potom rukou, vôbec som nechápala, čo sa deje, tak som sa preľakla a odstrčila mu ruku...potom ma napadlo, že to neprichádzal orgazmus, neviem, ale ma vyplašilo, že prestávam ovládať svoje telo...

AdamKrt

Do analu na dlzke nezalezi. Hrubka povedzme ako penis. Pri koliku by mohlo byt aj o nieco viac, ale otazka je, ako sa budes vediet roztiahnut, aby Ta to nebolelo velmi, ked si to tam budes davat. Ak to budes robit, nezabudni na lubrikant. Analny zvierac je silnejsi nez vagina. Mozno budes potrebovat trochu stimulacie prstami, aby si sa uvolnila. Samozreje, dobre je urobit si hygienu, aby Vam to nebolo neprijemne...

Inak vagina a aj anal su elasticke, takze ono sa tam doho da napchat...
-----
Mimochodom, napadlo ma, ze ak ma zena problem s partnerom, tak na vine moze byt aj to, ze ju nevzrusuje preto, ze je mala hrubka penisu /moze byt aj hruby, ale nie dost na danu vaginu/. Vtedy moze zabrat pastovanie. Nemusis sa toho bat. Das si latexovu rukavicu, ako dostat kupit v lekarni, alebo podobne aj v hypermarketoch /hygienicke/ a trocha lubrikantu, zacat jednym prstom, dvoma, tromi a ides...

Priatelke som to skusal /bez rukavice/ s lubrikantom a krasne mi tam vbehla ruka skoro do pol dlane. Ale ona sa citila tak krasne, ze ten hlasovy prejav stal za to. Takto to este neprecitovala pekne.

Nemusis sa bat, nevytaha sa Ti. Za chvilu po tom ako prestanete sa vrati do normalu. Pouzivanim ruky ziska vagina urcitu roztaznost a elasticitu. Bol to pre priatelku nadherny zazitok. Zo zaciatu sa jej nieco take vobec nepozdavalo, ale ja som sa nepytal potom, len som pridaval pokial sli prsty a nakoniec ona sama bola prekvapena, ako to slo pekne...

necitim sex

aha...ty, a ako mam zistit idealnu dlzku a hrubku? dlzku-mozem strcit pravitko do posvy a odmerat si ju, ale hrubku mam ako zistit? to vedia gynekologovia zistovat hrubku pesarov tak podobnym sposobom lenze neviem ako to je:D no ved sa mozem opytat Dr. ze xem akoze pesar nech mi zisti hrubku:D

len tu mam problem...pri sexe nemam zabrany nale strkat nieco do zadku sa mi odjakziva protivilo a ked partner tiez nie je na taketo veci... no ale ked to ma splnit ucel... :D

AdamKrt

Ak si das do zadocku napr. kolik, tak ten bude tlacit do boku a vytlacat Ti vaginu, pretoze je v jednom mieste sirsi. Takze pre penis moze byt potom intenzivnejsie stimulovanie vaginy... Podobne, mozno aj lepsie s vibratorom.

Inak, ak nemas vibrator, tak si ho kup a precvicuj si to sama, alebo s priatelom. Ak sa dokazes po case nim dobre stimulovat, vzrusit - dojde k prekrveniu vaginy a lepsej citlivosti, potom nebudes mat hadam problem ani pri beznom styku.

necitim sex

AdamKRt: kondom nepouzivam lebo snim je to nie ze onicom, ale priam ze odpudzujuce a vobec si to neuzivam 2nasobne.

HAK neberiem uz 7mesiacov, pocas tych 4rokov som striedavo brala/nebrala 4druhy asposobila mi vsetky mozne neziaduce ucinky, az som nenavidela milion veci na sebe aj na tomto svete, no mam silnu psychiku, vzdy somsa pozbierala a s usmevom na tvari skocila do zivota aj na partnera. Odkedy ju neberiem som na tom ovela lepsie, mas pravdu, netreba ju brat. Pouzivame prerusovanu/pharmatex. To sa mi zdala najlepsia cesta no nic z toho:/ A priatel vie vydrzat dlho a ak nie tak ho viem vzrusit znova aby sme sa milovali niekolkox za sebou.

ano, zalozila som ju aj sekcii ostatne, pretoze mam skusenost ze do roznych chodia rozni ludia achcela som so najvecsiu odozvu a uz sa tam nasli zeny ktore mi tuna nepisali takze ucel splneny:)

AdamKrt

Tusim si otvorila aj inu temu, lepsie je debatovat v jednej. Tam som tiez pisal, ze je este otazne, aku ma priatel vydrz, ako dlho je schopny Ta pomilovat pri styku. Mozno len staci dlhsie drazdenie, ci dlhsie milovanie a bolo by to v pohode.

Ono sa da totiz milovat aj niekolko hodin, nie sup sup a je to... :)

AdamKrt

Inak, ak uzivas hormonalnu antikoncepciu /HAK/, tak ta niekedy moze znizovat chute na milovanie. V tom pripade je lepsie vysadit HAK a skusit nejaku inu metodu - iba kondom, alebo chemicku antikoncepciu ako Pharmatex, alebo oboje...

necitim sex

Dakujem:) tento argument je dost logicky, ten sex som casto iniciovala lebo som si myslela ze je to o praxi... no nevedela som prist na to ako zvysit drazdivost, urcite mas pravdu stym precvicenim posvy. Priatel je inteligentny, pochopi to, len ho bude stvat ze som sa cely rok pretvarovala. Nechcela som mu ublizit, no nakoniec som aj jemu a samej sebe ublizila lebo problem sa prehlbil:/

AdamKrt

Povedzme, ze nebudes pouzivat svalstvo na rukach. Co sa stane ? Zacne degenerovat. Iny organ nebude tiez vynimkou. Skus zacat cvicit kegelove cviky. Ten vibrator mozes pouzivat na masaze. Pri nej sa Ti bude vagina prekrvovat a moze byt potom citlivejsia. Cize tymi pomockami sa mozes "nazhavit" a potom uz nazhavena budes citlivejsia a mozno budes citit lepsie aj partnerov penis a prezivat to lepsie.

Co sa tyka partnera - povedz mu, ze mas jeden problem a ze Ti je to luto, ze si mu to nepovedala skor, ale nechcela si kazit radost. Na rovinu mu to povedz. Normalny clovek to vie pochopit...