mama verzus priateľ

Príspevok v téme: mama verzus priateľ
kami678

ahojte som vo veľmi ťažkej situacii, mam priateľa ktorého moja mama vobec neuznava,nechce aby som sa s nim stykala nikomu to nevadi len jej vraj nie je pre mna dost dobry a take tie veci zakazdym ked ma vidi tak mi hovori ze ked sa s nim stretnem vyhodi ma z domu v poslednej dobe sa jej snazim vyhybat nechcem ju vidat lebo zase zacne s tymi blbostami bojim sa ze ma vyrazi na ulicu a potom co nechcem ho stratit len kvoli tomu ze moja mama nevie prehltnut ze mam frajera,, a co sa mi vobec nepaci v poslednej dobe sa mi zacala hrabat vo veciach v obleceni v kabelkach neviem co tam hlada ale myslim ze to, ze je moja mama neznamena ze mi ma zasahovat do sukromia bez mojho vedomia poradte mi co mam urobit uz ma fakt nebavi s nou stale bojovat otec aj bratia to zobrali v pohode len ona je hrozna prosim napiste mi aspon nieco lebo som uz v zufalej situacii

ramirka

len nerozumiem preco prave pre toto sa chce s tebou priatel rozist..to by ti mal byt praveze oporou a podrzat...a on teda dobre s nou vychadza ? ci ako to je ...

ramirka

denisee..a to uz preco? v akom zmysle mava cudne nalady..tak nech nechodi k tebe ak mu vadi tvoja mamca....ps:napisala som toto vedla ale tu je vhodnejsia tema ked si aj sem prispela

denisee

Moja mama zas velmi si oblubila mojho priatela,na zaciatku vztahu ani neboli problemy.Musim dodat ze mama ma cudnu povahu,a uz priatelovi to zacina vadit a chce sa somnou kvoli tomu rozist.Ja ho lubim a neda si povedat ze mama sa uz nezmeni,a ze somnou bude zit a nie s nou.

bibba

fuuuha dievca. podla toho co howoris to pripada tak ze ten twoj frajer je ten najhorsi akeho si si mohla najst. ale wiem ze to neni prawda. mas iba trosku psychopaticku matku. ja ked som mala nie prilis super chalana tak sa mi mozno niekedy moja matka snazila dohoworit ale tym to aj shaslo. w podstate cakala ze sama dostanem rozum. ale ked niekoho lubim musi sa s tym ona wyrownat. nemoze mi kecat do mojej lasky. a pokial si dospela tak by si si mala dat do poriadku ten wztah s mamou, teraz fakt netusim jak by to islo, ale uz je najwyssi cas jej wyswetlit ze nakoniec dopadne tak ze frajera budes mat nadalej ale ona strati teba. wzdy ten co dawa ludom na wyber : "bud ja, alebo on-ona" prehrawa. lebo toto sa nerobi.

kami678

nie jej sa to neda vysvetlit ona si stale hovori to svoje dokonca vini aj otca a bratov ze drzia so mnou a ze sa nesnazia o to co ona,, vraj chce pre mna len to najlepsie ze si vraj znicim zivot ani otec nie je s tym spokojny ako reaguje sam jej hovoril aby sa nestarala ale ona stale bude do toho pchat nos ja uz neviem co mam robit pracujem blizko domu takze som skoro stale doma ale ked ma tak strasne chce dostat z domu prec uvazujem ze pojdem pracovat niekde do zahranicia aby sa nemusela na mna pozerat,,, zatial dakujem všetkym za prispevky

.....

Žiť s ním budeš ty a nie tvoja mama. Ak ti zasahuje do prvého vážneho vzťahu, bude ti zasahovať aj do ostatných. A napokon si myslým, že na 21 si dosť rozumná, aby si vedela svoj vzťah zhodnotiť. Povaha človeka a jeho správanie sa nedá spoznať za 1 deň. Potrebujete viac času. Po čase zistíš aký je - buď sa s ním rozídeš alebo ostaneš. A to právo rozhodovania máš len ty, nie tvoja mama. Ak aj prídeš na to, že nie je preba ten pravý, získaš veľa skúseností. Ale prajem ti to opačné...1 príklad: mám kamarátku, ktorej mama takto rozbila vzťah. Prešlo 6 rokov a do dnešného dňa sa s tým nevie vyrovnať, že mame ustúpila. Toho chlapca naozaj ľúbila. Skús to povedať aj mame (ale pochybujem, že sa dá, však!). Nemôže jej to vysvetliť tvoj ocko a bratia?

vevericka

treba sa porozpravat..nech ti povie, preco sa jej nepaci, aky ma dovod, a tiez preco sa ti prehrabava vo veciach..povedz jej, ze si to nezelas..mas pravo na sukromie..

zmiernovac

kami678...tak zaklad je udat dovof nech ti ho ona uda preco nechce abvy si bola ty so svojim priatelom,,ved jej dokaz ze je dobry,chod s ním aj s mamou nakupovať a nech jej to dokaze a nech sa urovnaju vztahy

usiko

musitesi vyjasnit dovod, ako povedala, shaula thalit ma pravdu. pretoze vtedy bues vediet o co jej ide a mozno sa to daa vyriesit.....ak ho lubis, neustupuj...ak ta ona ma rada, nevyhodi ta. ak ta kvoli chlapcovi vyhodi, tak prepac, pouvazovala by som o jej materinskej laske.....nechcem ta urazit, ale materinska laska je ta najsilnejsia,mteda ak dokaze take nieco spravit, tak.....