Parochna po chemoterapii

Príspevok v téme: Parochna po chemoterapii
andrejka1970

ahojte som kratko po chemoterapii.uz sa pomaly davam dokopy a aj ked mam nejake tie vlasy este na hlave,planujem si kupit parochnu s dlhymi vlasmi...len vazne netusim ako to chodi co sa smie a co nie s parochnou a ako sa dava pripadne ci mi nespadne alebo ju vietor neodfukne:)prosim poradte mi dakujem

zuzanastrom

Boli sme dnes v obchode u \"Mira\" na Marianskej ulici.
Uplne ludsky pristup, vie poradit, neformalne sa vie porozpravat a citit z neho potrebnu empatiu.
Chcem sa mu aspon tymto pozitivnym hodnotenim podakovat za pomoc a taktiez povzbudenie v mojom horsom obdobi!

Malokedy sa dnes v obchode stretnete s clovekom, z ktoreho je citit, ze ho jeho praca bavi a ze si vazi zakaznika.
Dnes sme jedneho stretli...

alenavengrov

som po chemoterapii a obehla som si vsetky predajne s parochnami v Bratislave. Najlepsi vyber a najnizsie ceny som nasla v predajni na Kriznej, kde bola mila a ochotna pani, ktora ma este poslala do predajne na Spitalsku,lebo som si nevedela vybrat z toho vekeho mnozstva krasnych parochni. Na Spitalskej som bola nesmierne prekvapena ludskostou, ochotou a usmevom uz vo dverach. Velmi ma to povzbudilo a pridalo energie do zivota.I napriek dobrému pocitu z ochoty personalu som sa vratila na Kriznu kde som si zakupila parochnu s ktorou som nad mieru spokojna. vrele odporucam.

Kamilka.

Parochnove studio Miro je prestahovane na Mariansku ulicu, blizko Heydukovej a Obchodnej ulice. Bola som tam tento tyzden, lepsi vyber ako inde a majitel ma fakt super ludsky a kamaratsky pristup, ktory pri mojej diagnoze bol ako balzam na dusu. Dakujem Mirko

zuzana33

Pan Lubo z predajni na Racianskej 33 je jeden arogantny,drzy,nesympaticky clovek. V predajni ma sice co ponuknut,ale jeho pristup nas velmi sklamal. Tazilo sa mu nam doniest parochne na vyskusanie,pricom sme si skusali len 3. Tvaril sa akoby sme ho otravovali a dal nam to pocitit. Velmi neprijemna skusenost,zvlast pre choreho cloveka. Moze sa hanbit! Urcite neodporucam.

tereza123102

Ja som si presla vsetky predajne s parochnami v Bratislave a najviac som bola spokojna so sortimentom a pristupom v predajni parochni na Kriznej 10. Ziaden poplatok za vyskusanie, ochotna predavacka a prijemne ceny. Vrele odporucam.

ewka.

presne tak, robíte si tu reklamu na ukor chuderiek, čo potrebuju pomoc.

kočky držím palce. máte to ťažké ale hádam to všetko povedie do šťastného konca. poznám mladú babu, čo má rakovinu, žial jej už niet pomoci a blíži sa koniec asi, tiež prišla o vlasy a nosila parochnu a vyzerala s nou velmi dobre. teda v rámci možností.

emma 33

Mám odskúšané salóny, a najviac som bola spokojná ,,paroch.štúd. Miro,,s jeho ľudským prístupom, odbornosťou,veľkým výberom v salóne na Bajkalskej 5.
Žiaden poplatok za skúšanie, jeho ochota a odbornosť vrelo odporúčam.

Wikinka

Dnes sú už veľmi kvalitné aj syntetické parocne. Záleží od akého výrobcu predajca nakupuje. Môžem vrelo odporučiť parochňové štúdio Miro. Kedysi sídlili na Račianskej ulici,teraz sú na Bajkalskej 5. Prístup majiteľa je neskutočne ľudský a hlavne sa nesnaží predať za každú cenu. Je to veľmi empatický človek a dovolím si tvrdiť ,že má najkvalitnejšie parochne a najlepšie ceny. S čistým svedomím vrelo odporúčam.:-)