je muz len hanblivy alebo vobec nema zaujem?

0vecka

ja osobne si myslim ze hej ono hlavne ked ta sleduje a tak ... podla mna sa vobec nestrapnis ked ho niekam pozves najme ak je nesmely skor bude rad :)

millli

Ked mne vsetci volni pripadaju o nicom, mam pocit, ze sa neda dnes velmi si vyberat. Mna vsak zaujima, ci vobec ma nejaky ten zaujem?

millli

Ty si muz, vedel by skor zistit, o co ide. Ide o to, ze sa sprava takto. Ked sa so mnou rozprava sam, ma taky strasne mily hlas, az sa mi zda, ze to prehana. Minule sme sa vsak nahodne stretli, on bol s kamaratom, ja s kamaratkou. Chcela som nadviazat hlavne s nim rozhovor, ale zmohol sa iba na ahoj. Chcela som rozprudit debatu, ale z neho to islo ako z chlpatej deky, vlastne vobec, ale vyzeral nervozny, akoby ho mrle zrali. Potom, ked sa niekedy stretneme, ak je odo mna daleko, pozera na mna cely cas, ani hlavou nepohne, ani okom nezmurkne, ked sa neodvratim ja, asi by na mna pozeral cely den. Ked sa vsak stretneme blizko, vtedy klopi zrak. Ked som niekde s vela kamaratkami a on tam je tiez, pozrie len na mna, ale strasne potichu sa pozdravi, ze ho ledva pocujem. Ked sa stretneme, ze sme sami, vtedy ma zdravi nahlas na celu ulicu. Trva to uz niekolko mesiacov, mozno aj rok, ale este ma nikam nepozval. keby mal zaujem, uz by ma predsa pozval aspon na kavu, nemyslis? Mozno preto, ze ked to zacalo, este som chodila s byvalym a nevie, ci este stale nie som s byvalym. Mozno vobec nema zaujem a iba mne sa to zda.

0vecka

asi ten ze muz ktory nema zaujem svom zaujem prejavi inym zenam...

nie ale to su take otazky podla mna je to hlupost ak sa zene paci tak neviem preco sa ho neposnazi lepsie spoznat a zistit

ono holkam je to rovnako trapne ako nesmelym muzom....

0vecka

asi ten ze muz ktory nema zaujem svom zaujem prejavi inym zenam...

nie ale to su take otazky podla mna je to hlupost ak sa zene paci tak neviem preco sa ho neposnazi lepsie spoznat a zistit

ono holkam je to rovnako trapne ako nesmelym muzom....

Najčítanejšie články