Mam ju ako opuchnutu

l

Ahoj. Naozaj sa nemáš čím trápiť. Na ženských pohlavných orgánoch je určitá vrstva tuku (ktorá je u každej ženy individuálna), ale veľkosť tohto "pahorka" ovplyvňuje aj postavenie lonovej kosti. Netráp sa s takýmito vecami, aspoň Ťa má priateľ za čo chytiť..:-). Cvikmi naozaj nič neporiešiš, a ak by si sa rozhodla to riešiť cestou plast.chirurgie (čo pri extrémoch sa dá), tak by si pri tých následných bolestiach stokrát ľutovala, že na čo si sa to dala prehovoriť....Veď je to symbol ženskosti, máš už 23 rokov a už nie si 15 ročná slečna, ktorej sa pohlavné orgány len vyvíjajú...Proste si krásna taká ako si. A trochu to aj mňa zaráža, že Ti priateľ naráža na "tučnotu"....no to asi ešte nevidel, čo je to naozaj tučnota. Tak krásny deň a miluj sa taká aká si...:-)

mimika

mam 23 rokov.Poradte ako sa to da zmiernit,alebo ako aby to bolo estetickejsie.Niektorim zenam to vobec nevidno su to skor kosti a nie tolko tuku :(poradte prosim

pisulka

Ahoj! Kolko máš rokov? Myslím, že cvikmi nič nevyriešiš. Aj ja ju mám ako pampúch a môjho priateľa to vzrušuje. Váhou to vôbec nieje.